Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:49
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79528 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

chyba chce kupic nagrywarke DVD. poradzcie. , Bach 8/04/04 22:22
nie znam sie na czytnikach. do tego nie do konca wiem czym sie rozni system + od - i ktory jest lepszy. czy kazda plyta nagrana na komputerowej nagrywarce da sie odczytac w kazdym czytniku od kina domowego albo zwyklym dvd w kompie. na co zwrocic uwage... a moze ktos ma konkretny model i moze polecic.

...Bach...
"Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  1. ktorys z tych modeli , zorg 8/04/04 22:38
    http://sony.storagesupport.com/...w/dru530adwn.htm

    http://www.plextor.be/English/products/PX712A.html

    salsa merenqe bachata

  2. w sumie to , albin76 8/04/04 22:44
    zalezy tez jakim budżetem dysponujesz kolego...

    1. he he no niby tak , Bach 8/04/04 22:58
      kupie jakas za rozsadna cene. taniej niz 450 czy tam 400 nie znajde ale 1000 tez nei wywale. czyli najlepsza z najtanszych.

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  3. Ja dziś odebrałem Liteona 851S , Piter 8/04/04 22:48
    i już wypaliłem sobie 2 płytki Emtec z dziwną dla mnie prędkością 2.4 X :)
    Jak na kilka godzin testów mogę powiedzieć tylko tyle, że czyta wszystkie moje płyty dvd i chodzi dość cicho.
    Na półce czekają już Verbatimki +R 8X które będę jutro katował.
    A tak przy okazji zapytam: jakie polecacie nośniki (aby nie padły po pół roku).
    Dałem za nią 460 zł.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    1. looknij na , Carmamir 9/04/04 09:41
      forum cdrinfo.pl tam był topic o nośnikach które dobre.

      No to się wkopałem...

  4. chyba tylko - , Carmamir 9/04/04 09:50
    jest czytany na wszystkich napędach DVD w PC

    No to się wkopałem...

    1. to dlaczego plyty z + , Bach 9/04/04 14:45
      sa drozsze?

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

      1. bo ich się mnie widocznie produkuje , Carmamir 9/04/04 15:06
        hehehe

        No to się wkopałem...

        1. nie no , Bach 9/04/04 15:22
          cos jednak musi w tym plusie siedziec ze on jest a plyty sa drozsze. bo jezeli "-" jest lepszy i na dodatek wszsytkie czytniki odtwarzaja ten zapis to po co jeszcze istnieje"+"

          ...Bach...
          "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
          żalowac ze sie nie grzeszylo!"

          1. - nie jest , Carmamir 10/04/04 08:59
            jednoznacznie lepszy, + ma swoje zalety i wady i - ma swoje zalety i wady (+ łatwiej filmy zgrywać i wypalać, lecz jak czytałem na cdrinfo nie można kopiować danych z DVD+RW , - kompatybilny ze wszystkimi napędami przeznaczony bardz, iej na dane, pewne trudności przy zrzucaniu filmów DVD na hdd z powodu zabezpieczeń autorskich).
            Zresztą cena tyczyć się może kosztów ich wytworzenia (- jest chyba dłużej na rynku tym samym jego koszty wytworzenia są mniejsze, tańsze licencje, sprzęt)

            No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL