Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » Sebek 17:17
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93404 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MyIE problem z zapamietywaniem hasel , Maniak 9/04/04 19:25
Kilka dni temu cos sie "skopalo" w MyIE i teraz za kazdym razem musze sie wszedzie logowac, po resecie po wejsc np. na TPC musze sie zalogowac od nowa, to samo na wszytskie fora za kazdym razem musze sie od nowa wpisywac login i haslo. Wszedzie zaznaczana opcja zeby pamietal l/p przy nastepnym logowaniu. Ktos wie co sie stalo ?

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. Hmmm... , DJopek 9/04/04 22:25
    A może włączyłeś w Opcjach żeby po każdym wyjściu z MyIE2 czyścił Ci cookiesy i inne?

    1. <.> , Maniak 9/04/04 23:09
      szukalem po opcjach i za cholere nic nie znalazlem :(

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. Cd... , DJopek 9/04/04 23:15
        Opcje > Podczas zamykania > i tam czyść cookies itp.

        Ew. zobacz jakie masz ustawienia w Opcjach internetowych tym razem, zakładka Prywatność.

        1. <.> , Maniak 9/04/04 23:33
          Poziom zabezpieczen Sredni

          Przy zamykaniu nie bylo zaznaczonej opcji usuwania cookie :(....coz bede probowal dalej cos wymyslic

          Zmień swój podpis na Boardzie

          1. Jeszcze jedno , DJopek 9/04/04 23:47
            A sprawdź czy jak się zalogujesz przy pomocy IE czy po resecie będzie to samo (ale także sprawdź korzystając z IE). Wtedy będzie wiadomo czy to wina MyIE2 czy samego IE i będzie się myśleć dalej...

            1. <.> , Maniak 10/04/04 01:40
              To samo sie dzieje przy uzyciu zwyklego IE :( ... no qrde Archiwum X. Patrzylem do katalogo i zapisuje pliki cookie (np do tpc) ... ale za kazdym razem wpisywac l/p na nastu forach to przesada ;/

              Zmień swój podpis na Boardzie

              1. w opcjach IE "prywatność" , Darek K. 10/04/04 09:51
                naciśnij zaawansowane i potem "zastąp automatyczną obsługę plików cookie". Zaznacz wszystko na zezwalaj.

                Everything that has a beginning has an end

  2. nie pomoglo ... , Maniak 10/04/04 10:47
    Cholera juz nie wiem co jest grane ani dlaczego sie tak stalo :|

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. <.> , Maniak 10/04/04 11:11
      problem rozwiazany...ostatnia rzecz jaka bym podejrzewal...wirus...

      Zmień swój podpis na Boardzie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL