Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 56209 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows nie chce wspolpracowac z Linuxem...[help]-dlugie , Paterek 10/04/04 19:07
Witam!Ogolnie ostatnio mialem pewne klopoty z komputerem dlatego zdecydowalem sie na formata.Zmienilem sobie po drodze rozmiar partycji tak zebym mogl od razu wcisnac linuksa...i sie zaczelo.Po instalacji windowsa XP nie moglem instalowac linuxa(mandrake 10) bo sie ciagle wieszal.Myslalem ze to wina dystrybucji,ale po tym zawieszeniu wywalila misie winda.Zrobilem jeszcze raz formata i od tej pory nie moge zainstalowac juz nic (ani windowsa ani linuksa).Zanioslem dysk do innej osoby i tam osobno zainstalowalem(bez problemu) 2 systemy z tym ze gdy przyszedlem do domu dziala mi tylko linux a windows w ogole nie chce ruszyc.Nie wiem co robic,spotkaliscie sie juz z czyms takim?Czy to wina komputera a jesli tak to czego i koncu jak to zrobic ze te 2 systemy dzialaly "nie klocac" sie z soba????pozdr...

What's DEMOCRACY?
Democracy is the freedom to elect our
own dictators...

  1. Miałem podobne przeboje , PKort 10/04/04 19:30
    winą był czytnik kart pamięci na USB. Po jego odłączeniu wszystko działało.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. sprobuj , gorky 11/04/04 18:34
    zainstalowac winde, porobic partycje Partition Managerem i na tak przygotowanym podkladzie zapuscic instalke Linuksa.
    Z mandarynka nie mam doswiadczen, ale wiem ze RedHatowy DiskDruid nie nalezy do najbardizej niezawodnych parycjonizerow :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL