Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 62412 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HTML i ramki - szybka pomoc potrzebna... , k_luke 11/04/04 18:37
No ja narazie skończyłem świętowanie i robię stronkę, w związku z tym mam takie pytanko:
-> Czy można jakoś zrobić, by wbudowana ramka w jakąś stronę dopasowywała ją (stronę główną w której się znajduję) do swoich rozmiarów - tzn. zmieniała wysokość strony głównej?
Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi, ale dla pewności opisze bardziej szczegółowo:
Mam strone główną - index... chcę by podstrony z menu wyświetlały się w wbudowanej ramce - przy czym, by owa ramka nie miała paska przewijania, tylko w zależności od podstrony zmieniała rozmiar strony głównej - indexowej

Mam nadzieję iż ktoś to zrozumie i mi wytłumaczy... acha piszę w htmlu... Dzięki!

  1. wydaje mi się , Auror 11/04/04 18:43
    że to jest niemożliwe .... ale nie jestem pewien czy dobrze Cię zrozumiałem ... chcesz żeby była tylko jedna strona jakby bazowa - index.html i podstrony miały być ładowane do ramki znajdującej się w indexie tak? I nie chcesz scrolla na co dłuższych dzialach? Jeżeli tak to jest to chyba niewykonalne ... musisz albo dopasować ramkę do największego treściowo poddziału (a więc żaden nie będzie miał scrolla jeżeli nie będzie miał go też największy), ale zrezygnować z ramek i zrobić każdy dział jako inną stronę (co jest IMHO najwygodniejsze).

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. Dobrze zrozumiałeś, ale jednak jest możliwe... , k_luke 11/04/04 18:51
      tzn. podobno poprzez html-a nie, ale znalazłem skrypt javy do wstawienia - dzięki niemu da się to zrobić;) Więc temat zakończony, chyba że komuś udało się to html-u bez użycia Javy...?

  2. w pływającej ramce to nie bardzo się da , Maverick 11/04/04 18:50
    zwykle taki problem się pojawia dość szybko.

    lepiej przejść od razu tabelki albo zostaje jeszcze php...

    1. "na" tabelki , Maverick 11/04/04 18:51
      miało być "na" tabelki przejść :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL