Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 62417 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HBO niekompetncja, głupota czy brak szacunku do widza , ulan 12/04/04 01:41
oglądam w HBO serial SG1, który ogladałem juz na divx, wiec znam go bardzo dobrze. Puszczali dzisiaj (a właściwie wczoraj) odcinki kończące 5 sezon. I znowu (podobnie było na zakończenie 4 sezonu) pomylili kolejnośc odcinków najpierw puscili ostatni (22) a potem przedostatni (21).Robiąc widzą wode z mózgów, kto zna ten serial ten wie, ze ma to istotne znaczenie.
wygląda na to, że nikt w HBO nie ogląda to puszczają.
zreszta łażąc po stonce HBO zauważyłem kolejny przykład ignorancji ludzi pracujacych w tej stacji. w zapowiedziach jest na dzień 30 kwietnia "Czas apokalipsy. Powrót". I co czytamy w opisie: wsród nowych scen w stosunku do oryginału pada stwierdzenie: "nowe sceny na łodzi podwodnej". Kurcze ogladałem ten film (w obu wersjach) dziesiątki razy i za cholere niemogę sobie przypomniec tam jakiejkolwiek łodzi podwodnej. znowu ktos w HBO nie obejrzał, albo nie doczytał.

kurcze jak ja nie lubie takiej niekompetencji (zwłaszcza, ze za swoje usługi, każą sobie słono płacić). Żenada...

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. współczuję , Luk 12/04/04 02:17
    więc może nie warto im płacić ... ja dawno z nich zrezygnowałem

    https://puzzlelogic.pl

  2. a ja tak czy siak , Rybeck 12/04/04 04:05
    jak bym mial kase to bym sobie wykupil :(

    Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
    -ci co rozumieją kod binarny
    -ci co go nie rozumieją

  3. LOL to sie widzowie musieli zdziwic :DDD , Thadeus 12/04/04 09:15
    taka niespodzianka

    ...

  4. Jescze nie widziałem w polskiej telewizji , sebtar 12/04/04 10:03
    dla kur domowych (bo innych kanałów nie ma raczej) porządnie wyświetlonego jakiegokolwiek serialu SF. Nie dziw się...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. niekompetencja to ich domena :) , xyzdio 12/04/04 10:38
    hm.. ze star gate to wogle tam jest kicha :( a serial jest naprawde fajny...szkoda płakac nad rozlanym mlekiem...

    ...

  6. Z HBO już dawno zrezygnowałem , DJopek 12/04/04 11:15
    W okresach promocyjnych wszystko fajnie, same dobre filmy. Kończy się okres promocyjny to parę filmów i ciągłe powtórki, jeden na miesiąc film którego nie oglądałem itp. Porażka - już od 2 lat nie korzystam z HBO - szkoda pieniędzy...

    1. dokładnie , Carmamir 12/04/04 12:07
      przez kilka lat miałem w domu HBO/Cana+ i totalna żenada, były okresy że filmy pojawiały się (ok. 2-4tygodnie) były jakieś tam ciekawe premiery, a potem powtórki/powtórki i jeszcze raz powtórki, za cene 120 coś złotych nie warto i zrezygnowaliśmy z tego.

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL