Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4288 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kompem. , Murphy 12/04/04 16:07
Witam
Mam następujący problem. Podczas odpalania gry, w momencie już rozpoczęcia gry (po menu) następuje jakby zwis kompa, a dokładniej monitor przechodzi w stan czuwania (tak jakby komputer został wyłączony) a po chwili pojawiają się różnokolorowe paski- oczywiście wtedy tylko reset. Sprawdzałem na trzech grach i na trzech to samo (Max Payne 2, Counter- strike, NFS Underground). Jedynie counter chodzi, ale tylko w rozdzielczości 800 na 600 i to tez nie zawsze. Po odpaleniu 3DMark 2003 przechodzi tylko pierwszy test. W momencie rozpoczęcia drugiego ten sam zwis. Robiłem już formata, sprawdzałem różne sterowniki (stare i nowe), zmieniałem odświeżanie i ciągle to samo. Monitor raczej OK, bo sprawdzałem na IIyama 22\' i Hyundai 17\' na obu to samo. Sprzęt to: Athlon 2000+, Hercules Radeon 8500LE. Co to może być ? Co jeszcze mogę spróbować zrobić?

Z góry wielkie dzięki za odp.

Pozdrawiam

  1. .... , Hawaj 12/04/04 16:52
    Ja mam taki sam problem u brata w kompie.Już robiłem wszystko co się dało, żadne inne stery do grafki i do chipsetu nie pomagają. Mam zamiar jeszcze sprawdzić na innym zasilaczu tego kompa, ale wątpie żeby to pomogło

  2. zasilacz ;-) , w1lko 12/04/04 16:59
    przerabialem to z herculesem 9100 :)
    kupilem chiefteca i jak reka odjal ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL