Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 23966 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

upgrade kompa, ceny sprzetu, drozejace pamieci a wejscie do unii , yorg5 14/04/04 15:16
tak sie zastanawiam bo nie chce zbladzic... zdecydowalem ze zakupie sobie nowszy sprzecik ale..

czy przypadkiem nie lepiej poczekac z miesiac? podobno sprzet ma stanieć po wejsci do unii. z drugiej strony pamieci szybko drozeja (a tez musze zmienic)
co robic zeby dobrze na tym wyjsc?

The Borg's frightening appearance
may scare small children.

  1. sprzet na pewno nie stanieje , KwiateK 14/04/04 15:23
    dokladnie od 1 maja (pewnie jakos kolo wakacji bedzie widac jakies zmiany). IMO nie ma roznicy czy kupisz kompa teraz czy pozniej. przeciez caly czas cos tanieje...

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  2. ja bym mimo wszystko poczekał , Auror 14/04/04 16:15
    sprzęt ma stanieć. Pewnie nie stanie się to odrazu 1 maja - ale kto wie - może już w pare tygodni po tej dacie odczujemy różnicę.
    Osobiście bym się wstrzymał chyba ....

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  3. no i badz tu madry... , yorg5 14/04/04 22:13
    123

    The Borg's frightening appearance
    may scare small children.

  4. a ja słyszałem ze produkty na produkty z poza unii jest akcyza 30 % , Emios 14/04/04 23:05
    A 90% kompa to tajwan.

    Wiedz badz tu madry

    1. no ja slyszaqlem wlasnie , KwiateK 14/04/04 23:08
      ze nie koniecznie tak jest. 30% jest chyba na produkty z Chin, ale np. na towary chyba z Korei clo bedzie mniejsze niz dotychczasowe. Jakis czas temu chyba w "Fakcie" o tym pisali...

      Nie jestem facetem na jedną noc.
      Aż tyle czasu to ja nie mam...

      1. Ja szsyaem cos takiego o pztach CD-R , Emios 14/04/04 23:46
        ze te badyiewie zdrzeje. Ale skoro pryzwala akcyze na tajwa to i telewizorz pujda w gore i AGD. A tu zowu mowi sie ze potanieja

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL