Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32957 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki zasilacz?? , Popeyes 15/04/04 13:08
Witam, mam nastepujacy sprzet:
Abit NF7-S
Barton 2500+
Radeon 9500@9500Pro
CDRW
DDR Kingston 333
Seagate Barracuda IV

zastanawiam sie jakiej mocy zasliacz to pociagnie, bo mam modecoma 300W, ale to chyba troche za malo o ile sie nie myle no i czesto grajac w gierki wyrzuca mnie do pulpitu, albo resetuje kompa (nie jest to wina radeona z odblokowanymi potokami, bo bez odblokowania dzieje sie dokladnie to samo).
  1. 360 watt aktywne PFC Chieftec , bajbusek 15/04/04 13:18
    Mam bardzo podobna konfiguracja i chula...

  2. PFC? , Popeyes 15/04/04 13:55
    A co daje to aktywne PFC?, aha i jeszcze chcialem dodac, ze czesto przy graniu pojawia sie po prostu niebieski ekran i komp sie resetuje

    1. Może to problem z kością pamięci. , marcin79 15/04/04 14:42
      Masz wszystko na standardowych ustawieniach czy rasowane?

      ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. jeszcze dodatkowe pytanie , Popeyes 15/04/04 13:57
    Jak moge sprawdzic, czy obecnie posiadany przeze mnie zasilacz wystarczy na taka konfiguracje?

  4. poszukac w archiwum... , bajbusek 15/04/04 14:11
    a dla leniwych:
    http://www.jscustompcs.com/power_supply/

    nie chce mi sie tlumaczyc co daje PFC - od tego jest recenzja Nimnula na TwojePC. Krotko rzecz ujmujac daje to, ze Ci sie komp. nie zawiesza i nie restartuje przy graniu :)

  5. troche lektury Ci sie przyda... , DYD-Admin 15/04/04 15:11
    http://twojepc.pl/news6770.html

    http://twojepc.pl/...p?id=trzy_zasilacze_chiefteca

    -- DYD

  6. jak masz troche wolnej gotówki , ulan 15/04/04 19:59
    to polecam jakiegoś Anteca, ale to droga zabawa. moim zdaniem jednak wart tych pieniędzy, odkąd go mam (ANTEC truePower 430 W, prawie nie wiem co to są niebieskie ekrany (ich ilość spadła prawie o 90%).

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. ja mam chiefteca 360 , bajbusek 15/04/04 20:18
      i nigdy nie mialem blue screena na nim :)

      1. ja rowniez:) , Franz 15/04/04 21:27
        tralala

        Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
        Niedługo nas z ujni europejskiej
        wyrzucą.

  7. fortron rzadzi , andi 15/04/04 21:48
    wystarczy 300 watt

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL