Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21

 Dzisiaj przeczytano
 42209 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Wymiana aparatu w Erze... , Batie 16/04/04 22:33
No wiec moja mama niedlugo bedzie wymieniac aparat w/w sieci..tzn minely 2 lata od ostatniej wymiany (teraz bedzie juz 4lata w Erze)...mam kilka pytan:

1.Chce wziac dla mnie:) n6800 - w era biznes jest za 1 PLN - czy przy wymianie aparatu bedzie cena podobna tzn tak do 200PLN-bo wiadomo ze czasem przy przedluzaniu umowy ceny sa inne...

2. Komorka jest na firme ale z tego co pamietam to nie jest to erabiznes tylko chyba taka zwykla era jak dla klientow indywidualnych(czy to mozliwe!!?) i czy jesli tak jest to czy mozna przejsc teraz na EreBiznes?

aha nr musi zostac takze prosze nie pisac o przesiadkach do innych sieci...n6800 tez mi sie podoba wiec nie namawiajcie mnie na cos innego :)

dzieki za pomoc z gory

pzdr!

  1. era biznes jest tylko dla firm a teraz masztelefon na osobę prywatną , digiter 16/04/04 23:18
    więc trzeba będzie kombinować. Najlepiej jak zadzwonisz do BOK-u Ery. To w ich interesie jest żebyś u nich został więc coś ci doradzą.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. można bez problemu przejść , Świstak 17/04/04 10:32
      sam tak zrobiłem.

  2. tylko pamiętaj , dFour 17/04/04 00:34
    się targować.
    Bo przy przedłużaniu umowy można negocjować warunki.
    Ale też dobrze jest nie przeginać :P Targować się ale z wyczuciem, zawsze coś się zyska.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL