Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21

 Dzisiaj przeczytano
 42161 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PHP] pomoze mi ktos - za chiny nie chce dzialac jak powinien ;( , ArturW 17/04/04 00:04
Witam,

problem polega na tym, ze wygenerowane przez skrypt pliki niby są na serwerze, niby ich nie ma - w WindowsComanderze je widać, ale nie mozna ich edytowac, kopiowac - ale je WIDAĆ - przez http jest 404 a jak probuje cos z nimi zrobic przez ftp to jest blad 550. Skrypcik do sprawdzania zawartosci plikow ich nie widzi - czyli moze sie zachowuje poprawnie

plik data.txt wyglada mniej wiecej tak

1|Autor artykulu|Data artykulu|...|/artykul/artykul1.php
2|Autor artykulu|Data artykulu|...|/artykul/artykul2.php

natomiast php to :



$input=file("dane.txt");

$licznik=3; /* mam w pliku wiecej linijek wiec tu nie ma znaczenia teraz */

$katalog=explode("|",$input[$licznik]);
$czesc_url = explode("/", $katalog[6]);
$tekst="Tekst do zapisu";
$nazwagupiegopliku=$czesc_url[2];
$plik=fopen($nazwagupiegopliku, "w");
fwrite($plik, $tekst);
fclose($plik);



$katalog[6]); < to jest poprawnie bo w pliku wejsciowym jest wiecej kolumn.


macie jakies pomysly ?

pozdrawiam
  1. hmm , akustyk 17/04/04 01:25
    spraw uprawnienia do plikow artykul1.php i artykul2.php. zrob tez: print $plik = fopen( ... ). jak jest blad to powinien wywalic

    http://akustyk.magma-net.pl

  2. Błąd uprawnień, jak nic... , Kenjiro 17/04/04 15:16
    Kto jest właścicielem tych plików i jakie uprawnienia mają?

    pozdrówka
    Kenjiro

    1. chmod 644 , ArturW 17/04/04 23:55
      to zle ? tak samo tworzy jesli zamiast tej zmiennej podam wczesniej konkretna nazwe - wtedy idzie wszystko zrobic z tym plikiem... jak czyta z tablicy ładnie i 'tworzy' to nie da sie tego ruszyc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL