Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » KHot 14:54
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 45817 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lite-On LTR 52327S,Win XP,nForce2-EPoX 8RDA+ -nagrywa bledy crc :-( , Andrzej 17/04/04 07:25
powyzszy sprzet po nagraniu nerem mp3-jek przy sprawdzaniu programem CDCheck wyskakuja bledy crc,najnowszy ide-driver nvidii zainstalowalem,najnowsze nero,najnowszy bios w mobo i w nagrywarce i nic nie pomaga,bledy crc :-(
probowalem overburningu dostepne bylo 703mb a chcialem nagrac 708mb , owszem dalo sie ale pod koniec zameldowal nero ze jakis blad , oczywiscie plyta do kosza , chyba 3 juz , teraz jade na cdrw.
plytki sony x52 ale jak zapuscilem nagrywanie z max predkoscia to na koniec plytki blad a jak na 40x (wczoraj) to nagralo plytke dobrze , no ale dzis to lipa totalna :-(((
Czy macie jakies pomysly ?
wczesniej podlaczony byl teac 516eb i wszystko gralo.

"Jeżeli brak ci pomysłu na własne
życie , to zawsze ma go ktoś inny".

  1. mam ten sam sprzet , p@blo! 17/04/04 09:54
    i wszystkom gra.nie instalowalem tylko najnowszych sterow z nvidii(jak to zrobilem to wszystko sie sypalo).jak dla mnie to pobaw sie jeszcze ze sterami do n-force'a...

    Pablo

  2. stery ide nvidii , Świstak 17/04/04 10:59
    powodują problemy z nagrywarkami. mam takiego samego liteona i po tych sterach wogole nie chcial nagrywac.

    1. a teraz nagrywa ? , Andrzej 17/04/04 13:58
      jak to zrobiles ?

      "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
      życie , to zawsze ma go ktoś inny".

      1. odinstalowałem stery nvidii , Świstak 17/04/04 14:28
        są z nimi problemy. Bez sterowników do IDE wcela mi komp wolniej nie chodzi, transfery z dysku są takie same, tylko zero problemów z nagrywaniem.

  3. a ja mam tego liteona , bajbusek 17/04/04 19:53
    i najnowsze stery od nvidii IDE - tylko plyta Abit NF7s i nagrywa bez zadnych problemow

  4. rozwiazanie problemixu... , Andrzej 26/04/04 04:08
    po 3 dniach doszedlem przyczyny tego zamieszania :

    BRAK ZAINSTALOWANYCH STEROWNIKOW ASPI ADAPTECA :-)))
    win xp ich NIEINSTALUJE !!! trzeba wlasnorecznie , tylko czemu moj Teac x 16 nagrywa OK wszystko bez tych sterow ???
    opis na www.cdrinfo.pl

    wszystko jak reka odjal chociaz nagrywanie x 52 na plytkach Sony x 52 sie nie udaje , x 40 to wszystko co moge powyzej wykrywane sa bledy zapisu (CDcheck).

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL