Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59387 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

za ile uda mi się sprzedać kartę , Gandolfini 18/04/04 17:19
Radeon 9000 pro od Gigabyta.
Może ktoś reflektuje?
  1. Za dwa gile , ZNF_Masakrator 18/04/04 17:26
    jw.

    'Znalazłem twój słaby punkt "G"'

    1. hmm ciekawa propozycja , Gandolfini 18/04/04 17:28
      ale nie skorzystam

  2. Rozsądna cena to ok. 200-300zł, ale może znajdziesz "łosia" :-)... , Kenjiro 18/04/04 17:29
    ;-)

    pozdrówka
    Kenjiro

    1. Idź do Gierka, Gierek da 200 zł i papa , ZNF_Masakrator 18/04/04 17:33
      jw.

      'Znalazłem twój słaby punkt "G"'

    2. 200 cena rozsądna , NimnuL-Redakcja 19/04/04 09:06
      300 tak jak piszesz, dla losi . . . chyba, ze to karta 128MB to sytuacja zmienia się nieco na korzyść ceny rozsądnej ... wtedy te 250zł mozna dac.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. 300zł za używany szmelc ? heeheeheee , blimek 18/04/04 17:35
    tobie chyba dzisiaj zwieracze puściły a po godzinach modlisz sie do tej smiesznej karty echhh

    http://twojepc.pl/boardPytanie68878.htm
    nie wytrzymalem

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. hmm chyba faktycznie , Gandolfini 18/04/04 17:49
      zwieracze Ci puściły

      bo ja jak do tej pory żadnej kwoty nie wymieniłem chyba ,ze to miał byc post pod Kenjiro
      Pozdrówka

      1. wiem , blimek 18/04/04 17:52
        ale nie mogłem sie powstrzymać :)

        twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  4. na moje oko , Chrisu 18/04/04 17:41
    210-240 zł.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. na moje oko jackson jest spoko , ZNF_Masakrator 18/04/04 17:49
      jw.

      'Znalazłem twój słaby punkt "G"'

      1. dałbym dwieście , no13 18/04/04 17:50
        ps. widze ze jakis grypsiarz zawital na forum ;-)

        Iron Maiden

      2. [;..;] , GesTee 18/04/04 20:47
        na oko to chłop w szpitalu umarł...

        :)

  5. jesli dostaniesz , ksk 18/04/04 17:56
    wiecej niz 250 , to sprzedaj, ponizej tej kwoty to chodza 9000/9200 bez pro. na moje oko to karta warta ok 270-280pln

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  6. gdybym miał kasę to dał bym Ci za nią ok 250 PLN , Seba78 18/04/04 18:37
    bo chciałem kupić taką właśnie. niestety moje sprawy zawodowe się pokomplikowały i nie mam sianka. Według mnie 250 to uczciwa cena, która satysfakcjonowała by obie strony

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. tez , Gandolfini 18/04/04 22:15
      tak myslę:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL