Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59386 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[SL 75FRN2-L Barton 2500+] Czy moge działać na vcore 1.35V? , no13 18/04/04 20:33
Komputer chodzi super stabilnie, ale nie wiem czy tak zostawić... temperatura jest wiadomo nizsza. Ogolnie moje pytanie brzmi czy to jest bezpieczne. Pamiętam że był juz kiedys taki topik ale nie moge go znalezc.

Iron Maiden

  1. aha i to nie jest mobile tylko zwykly z 46 tygodnia 2k3 , no13 18/04/04 20:34
    ,,,,,,,,

    Iron Maiden

  2. nie widze , PIvO 18/04/04 20:36
    przeciwskazan.. sam tak robile swojego czasu jak nie mialem WC i chcialem kompa wyciszyc

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  3. A dlaczego nie ??? , Grolshek 18/04/04 20:36
    Odpal prime`a.Jesli dziala to nie ma problemu...

    ***** ***!!!

  4. oczywiscie... , Liu CAs 18/04/04 20:37
    ja mam xp1700+ ustawionego 6,5x225 przy 1,2V i smiga swietnie... temperaturka niska... po prostu super...

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

  5. ok dzieki wielkie, to zobaczymy jeszcze mniej , no13 18/04/04 20:49
    ....

    Iron Maiden

  6. na 1.29 prime sie wywala , no13 18/04/04 22:11
    ale na 1.32 juz dziala 40 minut, zobaczymy ile wytrzyma... temp. w full stresie na Vcore 1.35 z diody 36*C, ABSII 39*C wiec mysle ze jest ok :)

    Iron Maiden

  7. Ty chyba pochwalić się chciałeś tylko, a nie pytać, , Pinokio 18/04/04 22:21
    hę?

    1. A czym tu się chwalić??? , El Vis 18/04/04 22:26
      ...

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

      1. hm dokladnie , no13 18/04/04 22:37
        ....... a pytalem dlatego ze chce miec pewnosc ze nic mi nie nawali, ani na zasilacz ani na procka i na plyte gwarancji nie mam :-\

        Iron Maiden

        1. Ja jadę z obniżonym napięciem , El Vis 18/04/04 23:39
          juz ponad miesiąc, też mam bartka 2500+ tyle, że mobo Abit NF7, no ale nie napiszę już nic więcej bo kolega powie, że się chwalę ;p;p;p No może jeszcze dodam tyle, że teraz w stresie mam 45 stopni, w ogóle mój antek to cholerny grzejnik, a seria niby dobra...

          I don't suffer from insanity.
          I actually quite enjoy it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL