Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62859 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

publikacja obrazu z kamery w internecie , lamer 19/04/04 12:01
Mam podlaczona kamere Logitech do win2000 i chcialbym opublikowac obraz w internecie. Czy moglibyscie polecic mi jakis program. Kombinuje z Logitech MobileVideo, ale chyba nie tedy droga...
  1. No jest taki , Agnes 19/04/04 12:23
    VisionGS.
    Fajny. Nawet udaje mi się coś przesyłać na swoją www z kamerki.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. zainstalowalem i co sekunde wysyla mi zdjecie na serwer , lamer 19/04/04 12:47
      jak to teraz ogladac na stronie?? Czy mozesz napisac mi krotki help

      1. Jak? No wpisać , Agnes 19/04/04 12:58
        w przeglądarkę adres tego jotpega. Tyle że chyba co sekundę samo się nie odświeży. To stworzyć stronkę i wsadzić tam tego jpga.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

        1. strona juz zrobiona , lamer 19/04/04 13:30
          niestety przesylanie plikow na serwer mi nie dziala. Nie wiem co poczac :(

        2. Agnes poratuj!! , lamer 19/04/04 13:53
          plik cam.jpg generuje sie bez zarzutow, ale niechce mi sie wylac na serwer po ftp. Jak TY to robilas?

          1. Ugh... , Agnes 19/04/04 14:00
            No to ci powiem, że jak sobie po raz drugi instalowałam to oprogramowanie, to mi też nie chciało przesyłać. Po raz drugi, uważasz! Powinnam już być obcykana, hehe, a tu klops.
            Teraz to już działa, ale obgadać ustawienia można (np przez gg) wieczorem.
            Albo popróbuj tego linka z posta niżej, może nie trzeba będzie?

            Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
            Fizyk, a to jego Meta...

  2. dawniej , dFour 19/04/04 13:12
    to się bawiłem na tej stronie - www.camarades.com

    Ściągało się progza, rejestrowało za FREE aby własny adres uzyskać i siup kamerka opublikowana.

    Fajna zabawa, nie wiem, czy jeszcze działa.

    1. ha! , dFour 19/04/04 13:15
      działa
      cza download kliknąć, ściągnie się webcam.exe i po zainstalowaniu sekunda rejestracji i bah, obraz z naszej kamery w internecie :D

  3. Najlepszy program, jaki testowalem , Tryna 19/04/04 15:32
    To webcamXP - ma duze mozliwosci i rozne rodzaje serwerow, polecam

    De Gustibus non Disputandum Est

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL