Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » cVas 20:42
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62702 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

coś blokuje aktualizację Adawara i SpyBot na W2K, oraz zmienia stronę startową , Artaa 19/04/04 13:45
na jakiegoś sercha
i dodaje 3 wpisy do ulubionych
strippoker
search
i coś (nie jestem teza przy tym kompie)
z adawarem poradziłem sobie w ten sposób że wziąłem aktualne pliki z innego kompa gdzie działa aktualizacja
i wgrałem .
Po uruchomieniu wywalił mi sporo rzeczy i zaczął działać Windows Update
ale problem jak w temacie dalej jest
MksVir nic nie znajduje
Co to i czym go?

  1. re: , capri 19/04/04 14:12
    http://twojepc.pl/boardPytanie65031.htm
    http://twojepc.pl/boardPytanie62199.htm
    http://twojepc.pl/boardPytanie61923.htm
    http://twojepc.pl/boardPytanie60539.htm

    pazdrawljaju ^^

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. taak cwshredder był moim kolejnym pomysłem, tylko czy pomoże na aktualizację adawara , Artaa 19/04/04 14:29
      i spy boota ?

      1. moja propozycja glupia sie wydac moze , capri 19/04/04 14:39
        ale olej to IE i wez sie za opere/mozille - nie bedziesz mial takich klopotow

        a co do Twojego problemu to nie wiem - nie spotkalem sie z nim osobiscie, ale jak widze taka ilosc postow z tym problemem, to ciesze sie ze sie pozegnalem z IE

        Quidquid latine dictum sit,
        altum videtur

        1. propozycja nie jest głupia, ale nie wchodzi w rachubę , Artaa 19/04/04 14:48
          to nie mój komp, u nie nigdy takie rzeczy się nie dzieją
          mimo że używam IE z Xp , ale może ja poprostu wchodze na "właściwe strony"
          pozdrawiam

          1. miało być u mnie , Artaa 19/04/04 14:49
            a kom chodzi bez przerwy od roku

  2. masz za starą wersję ad-aware'a i dlatego nie sciaga uaktualnien , Kalkin 19/04/04 14:16
    musisz miec nowszą

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. mam najnowszą i zaktualizowaną "ręcznie" , Artaa 19/04/04 14:19
      jak pisałem

  3. Może użyj skanera online? , zartie 19/04/04 20:12
    Z www.spywareguide.com
    Ten plik dll to w rzeczywistości skrypt w html-u, metoda doraźna to wykasować z niego całą zawartość i zostawić tylko nagłówek.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL