Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65424 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[prywata - ogłoszenie] chcę kupić używany/leżak magazynowy monitor we wrocku , Seba78 19/04/04 17:08
Witam, wrażliwych przepraszam za ogłoszenie, ale mnie nieco pali. Poszukuję jakiejś firmy, która takowym sprzetem handluje we wrocku. Wiem, że grono zacnych bordowiczów pracuje w firmach komputerowych więc może coś podpowiedzą. Szukam czegoś do 300 pln. Nie musi być płaskie, ale dobrze by było gdyby było bez żadnych zarysowań powłoki i z dobrymi parametrami tak jak np siemens z alegro (ideał to 100 hz w 1024 / 768). A może któryś bordowicz ma coś ciekawego do sprzedania we wrocławiu? sprawa na środę!

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. t-rex the szrot kompany , cp_stef 19/04/04 17:27
    na oławskiej kolo rynku
    na samej gorze ciezko trafic ale maja duzo i tanio uzywanego sprzetu.
    Na miejscu wlaczasz sprawdzasz, daja tydzien rekojmi.
    polecam

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

    1. daj mi jakiś dokładniejszy namiar jak możesz co bym nie kręcił się 2 godziny:D , Seba78 19/04/04 17:30
      czy jest tam jakaś tabliczka, cokolwiek? Pozatym dzieki wielkie.

      www.nieruchomosci-gil.pl

  2. cepelia , cp_stef 19/04/04 17:36
    sorry to nie olawska pomylilem ulice
    to jest wita stwosza pomoiedzy szewska a rynkiem w bramie kolo cepeli

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  3. trex , TANKiler 19/04/04 18:43
    http://www.trex.com.pl/

    :: :: ::
    made by my freaky mind...
    :: :: ::

  4. znacie coś jeszcze????????? pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , Seba78 19/04/04 20:54
    123

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. Sky-net na pl.Zgody, , dariusz 19/04/04 21:20
      potem niedaleko na północ, firma na rogu Pułaskiego i Kniaziewicza, komis na pl.Grunwaldzkim. Ostatnio jak szukałem zestawu na Allegro to widziałem ogłoszenia firm ze sprzętem polisingowym ( jedna z Kazia Wielkiego ).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL