Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 251 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komp działa... tydzień. , Marecek 19/04/04 23:34
Co Wy na to: Abit NF7-S, Athlon2500, 512DDR 400 Kingstona, dysk SATA Maxtor 120GB, GeForceFX (jakistam) i wszystko chodzi po prostu miodzio przez tydzień - dwa tygodnie (rekord to 20 dni). Po tym czasie przy którymś restarcie windows się nie podnosi tylko wywala jeden z trzech błędów: 1. ntdlr, 2. brak pliku c:\windows\system32\, 3. blue screen z info o zainstalowanym nowym software/hardware - zgłoś się do producenta...

co mam robić? Za każdym razem wyjście jest jedno - scandisk na "obcym" sprzęcie (a mam tylko jednego znajomego z kontrolerem SATA, co utrudnia sprawę :( ). Scandisk wywala mnóstwo pokrzyżowanych plików... naprawia wpisy, indexy i cośtam jeszcze... Później działa jak gdyby nigdy nic.

Próbowałem testować pamięci - 3DMark szaleje całą noc i nic. Komp się nigdy nie wiesza... teraz zapycham calutki dysk serią filmów... nadal nic (ze 120GB zostało mi 4 wolnego :). Problem pojawia się po "jakimś" czasie przy uruchomieniu, nic nie zwiastuje "tragedii"... HELP!

Wszystkie aktualizacje WinXP ściągnięte... wszystkie. Najnowsze stery do NF7 ze strony abita są, stery do SATA, directX9 :) co jeszcze? :( :( :(

  1. a może pasty mało? , Chrisu 19/04/04 23:41
    na mostku i chipset się grzeje ??

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. wentylator jest... , Marecek 19/04/04 23:44
      ...i trzyma się mocno, firmowy... może to mieć wpływ na błąd, który pojawia się przy zamykaniu windy? bo chyba do tego się sprowadza, że przy którymś wyłączaniu coś idzie nie tak i klapa.

  2. miałem podobny przypadek u znajomego, , Bulion 20/04/04 00:53
    asus a7v600, bartek 2500, 512 kingston, zasiłka modecom gt i sata 120gb seagate, komp chodzi kilka dni potem winda nie wstaje, zmiana na nową taką samą płyte i po mniej więcej tygodniu to samo, zmiana hdd na wd, maxtor to samo . Podmieniane: pamięć, zasilacz, procek, grafa (też fx) i ta sama sytuacja, następnie podmiana płyty na asrcok k7s8x z sata i chodzi, potem zmiana na gigabyte i też jest od kilku tygodnia spokój.

    ...Life for nothing or die for
    something...

  3. wstyd mi... , Marecek 20/04/04 08:05
    ...ale znalazłem w końcu przyczynę... (mam nadzieję) - w32.welchia.worm grr... instaluje nortona. pomyśleć, że gdybym zachował się jak każdy "informatyk" i zaproponował format dysku to bym miał spokój już kilka miesięcy temu :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL