Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 797 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WinXP] Puste okno po wciśnięciu Alt+Ctrl+Del , Auror 19/04/04 23:38
Nie wiem co jest grane.
Zawsze przy uruchamianiu OSa włączał się GG (opcja zaznaczona w programie). Włączyłem przed paroma minutami kompa i gg się nie włączyło ("smth smells fishy" sobie myślę).
No to odplam ze skrótu na pulpicie. Tzn. próbuje odpalić bo po kliknięciu ikonki nic się nie dzieje :(
Wciskam AltCtrDel i pojawia się okienko, które powinno pokazywać co jest uruchomione - jakie aplikacje itp.
Natomiast to okienku jest u mnie zupełnie puste - nie ma nawet zakładek (tych na górze - np. aplikacje czy tam zadania - nie wiem jak to się zwało).
Zrestartowałem kompa, ale dalej to samo! Okienko puste i GG ciągle się nie może odpalić! :/

pomoże ktoś?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. po pierwsze , PaszkfiL 19/04/04 23:51
    kliknij dwa razy na pasku u góry tego okienka a później zakończ PROCES dla gg :) coś mi się wydaje że znam tą sytuacje ... ;)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. dzięki , Auror 20/04/04 00:06
    pomogło z tym kliknięciem na tym pasku :) wszystko wróciło do normy :)

    ale za to z gg ciągle d00pa :/
    tzn. wśród procesów nie ma żadnego związanego z gg po prostu :(
    i gg nie uruchamia się z żadnego skrótu. Pewnie reinstall pomoże :/

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. nie ma za co ... , PaszkfiL 20/04/04 00:11
      ... a co do gg to pewnie wystarczy reinstall :)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. tyle jest klientow , atay 20/04/04 07:41
      gadu-gadu, od mirand po konnekty i kontakty, dlaczego akurat klient gg, najmniej z nich wszystkich dopracowany ?

      _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL