Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » metacom 23:46
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 142 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[HELP] Prosba do ludzi od włamów hareków itp. jak odzyskac www , GesTee 20/04/04 01:51
witam i mam "mały" problem mianowicie prawdopodobnie poprze zalogowanie sie na uczelni keyloger zapisał moje hasełko na poczte i co za tym idzie stronke www a jakis sQwysyn co bawi zemna i zna mnie a sam podaje nika z kosmosu którego nieczaje skrzetnie to wykorzystał. Brutus chyba odapada bo chasło było 6 literowe wiec troche by to zajeło. Wiec jak ktos chce sie pobawic i moze mi pomóc w zwróceniu domenki to podaje adersiki

stronka http://gestee.fm.interia.pl
poczta

w sunmie niewiem co jeszcze podac
moze powiem ze to moja pierwsza stronka wiec moze jakies zabezpieczenia pominołem ale to pewnie keyloger

a tak wogle jakby sie okzało ze to jakims programem złamane to jestem w szoku :/

za wszekie próby dzieki z góry jak cos to pytac odpisze jak tylko bee miał kompa w zasiegu wzroku :/

:)

  1. [;..;] , GesTee 20/04/04 02:01
    a kontakt:
    gg:1365442

    :)

  2. w sumie to , Wedrowiec 20/04/04 03:28
    po prostu przezuc sie na inne darmowe konto i nie placz ze Ci "domene" ukradli ;)
    no dobra, moze bolec ze ktos sie wlamal - jednakze nie wiem za bardzo o co Ci dokladnie chodzi - podales ladny zlepek pojec ("to moja pierwsza stronka wiec moze jakies zabezpieczenia pominołem " - pominalem - to dla onanisty ale zeby jeszcze mial o co sie czepiac :P)
    zakladajac ze po prostu ktos Ci haselko zwinal do interii to pisz do nich maila/dzwon/wykorzystaj podpowiedz .

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. [;..;] , GesTee 20/04/04 08:50
      podpowiec została zmieniona :/a ja nierozumiem oco ci chodzi z tym zlepkiem słow ale dzieki za podpowiec

      :)

  3. .:. , Shneider 20/04/04 06:56
    Hehehe, a widzisz... ostrzegalem kiedys by kasowac hasla.

    Zakladaj drugie i wsio.


    To na prawde nie jest powod by skakac przez okno :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

  4. hhehe , Chrisu 20/04/04 09:37
    "Brutus chyba odapada bo chasło było 6 literowe "

    HASŁO 6 literowe jest wg Ciebie bezpieczne? No może minimum bezpieczeństwa daje 8 ale ZNAKOWE. Ja stosuje na skrzynkach hasła 12 znakowe i też nie jestem do końca przekonany o ich sile.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. [;..;] , GesTee 20/04/04 17:16
      hmm dobrze ze zabrałes głos
      widze ze bedzie trzeba cos pozmieniac
      10x

      :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL