Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3767 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win Server 2003 i \ , irbar 20/04/04 16:42
Witam
Mój problem jest następujący: z jakichs powodów nagle kilka z zainstalowanych pod win 2k3 server programów monituje o błędach.
Przykład 1
lokalizacja pliku:
C:\\Program Files\\Ahead\\Nero\\nero.exe
treść błędu:
C:\\Program Files\\Ahead\\Nero\\Files\\Ahead\\Nero\\nero.exe zawiera nieprawidłową ścieżkę!
Przykład 2:
Lokalizacja pliku: C:\\Program Files\\OpenOffice.org1.1.0\\program\\soffice.exe
treść błędu:
Błąd przy ładowaniu dokumentu (...) C:\\Program Files\\OpenOffice.org1.1.0\\program\\Files\\OpenOffice.org1.1.0\\program\\soffice.exe
Przykład 3:
Lokalizacja pliku:
C:\\Program Files\\Corel\\Graphics9\\Programs\\coreldrw.exe
treść błędu:
Błąd otwierania pliku Files\\Corel\\Graphics9\\Programs\\coreldrw.exe
I tak z jeszcze kilkoma programami. Schemat jest taki, że program jest zlokalizowany w:
C:\\Program Files\\katalog_programu\\program.exe
natomiast monituje o błąd pliku:
C:\\Program Fles\\katalog_programu\\Files\\katalog_programu\\program.exe
Czy ktoś spotkał się z czymś takim?
System został sprawdzony pod kątem różnych robaków wiele razy różnymi programami. Był instalowany tylko Apache. Jak to ugryźć?

[Admin: Skasowano]

  1. coś mi zeżarło część tematu , irbar 20/04/04 16:44
    brzmiał następująco: Win Server 2003 i "zepsute" programy

    Dodam tylko tyle, że wszystkie programy wciąż działają, ale wkurza mnie ten monit o błedach.

    [Admin: Skasowano]

  2. i jeszcze jedno: , irbar 20/04/04 16:45
    co prawda te programy działają, ale nie są ładowane wszystkie domyślne ustawienia.

    [Admin: Skasowano]

  3. a nie grzebales w domyslnych sciezkach , Tummi 20/04/04 19:49
    przypadkiem?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. nigdzie nie grzebałem , irbar 21/04/04 07:43
      to się stało nagle i dotyczy kilku(nastu? - nie sprawdzałem wszystkiego) programów.

      [Admin: Skasowano]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL