Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:20
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07

 Dzisiaj przeczytano
 10810 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jeszcze jedna prośba do posiadaczy Epoxa 8RDA3+ , Artk 21/04/04 10:04
luknijcie na link i napiszcie czy u Was w narzędziu DXDIAG w zakładce ekran są włączone wszystkie funkcie DirectX bo na moim teksturowanie AGP jest wyłączone.
Screen jest zrobiony na innym kompie, ale w ramce jest zaznaczona opcja o którą mi chodzi.
http://artk78.tripod.com/

  1. dodam jeszcze że grafika go GF3Ti200 od Gainwarda w 100% sprawna , Artk 21/04/04 11:11
    ......

  2. u mnie tez tak jest... , CAREK13 21/04/04 12:42
    GF4Ti4200, tez wylaczone...

    1. i co nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, czy może nie wiedziałeś, , Artk 21/04/04 13:16
      no i czy grasz w jakieś gierki, bo może to tylko jest błąd DXDIAG-a.

      1. zastanawialem sie... , CAREK13 21/04/04 13:33
        ..ale puki co dalem sobie spokoj, bo wszystkie gierki chodza bardzo dobrze, wiec odpuscilem,

        1. A może masz jakąś grafę z AGPx8 aby sprawdzić czy tam ruszy. , Artk 21/04/04 13:53
          ...

          1. moja grafa jest 8x , CAREK13 21/04/04 14:43
            ....

          2. UPS... , Artk 21/04/04 15:07
            może ktoś jeszcze się wypowie, ale czy zareklamował byś tą płytę z tego powodu, czy nie warto się tym zajmować?

  3. U mnie na Gainwardzie Gf3Ti200 jest ok , EdekZKK 21/04/04 18:39
    j.w.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL