 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » cVas 07:15 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 19665 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Foobar i glosniki 5.1 , Demo 22/04/04 00:28 Mam sobie glosniki 5.1, i 1 czadowy mp3, gdzie slychac glosy z roznych kierunkow. Na wmp i winampie glosy slychac tak jak 3ba, a na foobarze tylko z przodu. Any ideas? nie moge znalezc zadnego ustawienia :(napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:( - ??? , bajbusek 22/04/04 10:28
dodajesz efekt DSP - stero to 4channels i tyle - rozwiazanie bylo inne , Demo 22/04/04 10:44
wystarczylo jako urzadzenie poadc konkretna karte w kompie a nie to co tam bylo (direct sound cos tam), tak czy tak, dziala :Dnapisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:( - Załącz na karcie CMSS I/II 3D , jeśli masz Audigy , Ramone 22/04/04 11:24
lub Live->Audigy i sterowniki creativa.punks not red |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|