Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » cVas 07:15
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 19982 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak się bić w Silent Hill 2 ? , pachura 22/04/04 10:42
Cześć,

Niedawno zacząłem grać w Silent Hill 2 - Director's Cut. Doszedłem do miejsca gdzie - przy wejściu do jakiejś jamy - bohater wyrywa deskę z rusztowania by zaatakować nią pierwszego przeciwnika - chuderlawego zombie plującego jadem, z samobieżnym korpusem gdy umiera...

No i mam problem z walką, bo zupełnie nie wiem co się dzieje. Podchodzę do stwora, duszę spację (ACTION) albo przycisk "lock on target" - i nic... bohater uderza stwora co jakiś czas, ale bardzo rzadko, mam wrażenie jakby nie zależało to ode mnie - a w międzyczasie zombie opluwa mnie kupę razy i tracę mnóstwo energii...

Jak się bić w Silent Hill 2?

  1. skutecznie... , Ranx 22/04/04 10:47
    wybacz OT. ja nie gralem wiec nie wiem.

    brygada RW rzonci... :)
    po.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. trzeba chiba , Karnemait 22/04/04 11:07
    przytrzymać spację i użyć klawiszy kierunkowych.

    a tak propos tej sztachetki - koleś znajduje pozniej cos co nazywa sie "great knife" a ten knife jest tak great ze bohater wlecze go z wysilkiem za sobą !! wygląda to oblednie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL