Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23291 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Xara WebStyle 4 - prosze o pomoc (dlugie) , blackbird 22/04/04 17:04
Witam!

Mam nastepujacy problem:

Jakis czas temu zassalem program do tworzenia grafiki na strony www "Xara 4
WebStyle" po sciagnieciu pliku zainstalowalem program z obrazu plyty przez
Virtual CD. Wszystko pieknie chodzilo. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy kilka
dni temu chcialem owy program ponownie zainstalowac - owszem program sie
instaluje ale NIEZBEDNE skladniki w postaci clipartow (templates) juz
niestety nie chcialy sie zainstalowac.

Wyskakuje tylko komunikat "in order to use Webstyle 4, you need to insert
your Webstyle 4 CD"

Mam dwa systemy, wiec sprobowalem na Win98se zamiast XP (win98 czysty bez
jakichkolwiek programow) no i po instalacji i uruchomieniu wyskoczyl ten sam
komunikat po czym cliparty ladnie sie zainstalowaly.
Probowalem wrzucic nowy obraz XP z ghosta ale to tez nic nie pomaga.
Probowalem z koncu zwyczajnie zgrac te katalogi z plyty do folderu z
programem - po uruchomieniu program je widzi ale nie moge np zmodyfikowac
czcionke czy np kolory.

Rezultatow rowniez nie daje instalacja z wypalonego na plyte obrazu.
Ja juz nic z tego nie wiem... :-(

I z gory prosze aby co poniektorzy "bystrzejsi" nie dawali mi "madrych" rad
abym uzywal do tego win98 czy tez ponownie zainstalowal XP... To, to ja sam
doskonale wiem. Po kilku dniach (oczywiscie z przerwami) zmudnej
konfiguracji XPeka nie usmiecha mi sie eksperymentowac z nowa instalacja

Moze ktos mial podobny problem ? Bo mnie juz szlag trafia. :-(


Pozdrawiam

blackbird
        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL