Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23280 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

surfowanie z anonimowym IP - czy mozna i ew. w jaki sposob , blackbird 22/04/04 19:37
Witam

Mam problem - jestem w sieci osiedlowej ktora sklada sie z ponad 200 osob. Provider przydzielil wewnetrzne adresy IP. Niestety jakis duren z naszej sieci nabluzgal (zapewne) na forum ktore mnie interesuje no i admin tegoz forum zablkowal nasz wspolny IP - no i moje pytanie : czy mozna surfowac pod anonimowym IP tak aby forum postawione na php nie rozpoznawalo mojego adresu ?? Cos slyszalem o stronie www.no-ip.com ale jak wszedlem i zarejestrowalem sie to nie wiem co dalej. W zasadzie to nie wiem czy w ogole mozna to obejsc w ten sposob jaki zasugerowalem. Doradzcie cos -bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

blackbird
  1. 2 rzeczy: , Venom79 22/04/04 19:50
    http://www2.the-cloak.com/login.html
    oraz
    steganos internet anonym ( http://www.steganos.com/ )

    potestuj sobie - u mnie dzialaly

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. świetna jest strona , Morgoth 22/04/04 19:53
    http://www.anonymizer.com/ - wchodzisz i surfujesz uzywajac tej strony. Po prostu wpisujesz w gornym pasku dowolny adres.

  3. poszukaj progsa... , CAREK13 22/04/04 20:11
    Steganos internet anonymous, bardzo dobry - polecam...no i oczywiscie polepszacz... :D

  4. musisz , Kazan 22/04/04 21:19
    ściągnąć tego progsa http://download.cnet.com/...8326.4003349..dl-73450

  5. jak chcesz to wysle ci na maila , Venom79 22/04/04 21:29
    w czesciach np. po 2 MB
    Steganos Internet Anonym Pro 6.0.5 ( 9,41 MB spakowan instalka )

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  6. a moze po prostu serwer proxy ? , Carmamir 22/04/04 22:03
    u mnie działa, poszukaj są na necie list działających serwerów proxy

    No to się wkopałem...

    1. mozna, lecz nielatwo znalezc naprawde dobry serwer proxy , Morgoth 22/04/04 22:24
      cos juz o tym wiem. Niejednokrotnie przez zle proxy net slimaczyl sie tak, ze az szkoda gadac. Natomiast przywolanego przeze mnie anonymizera mozna uzywac chociazby i dla jednej strony.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL