Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23251 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[CoD] z Call of Duty problemy 2... , Arlathan 22/04/04 19:49
od jakiegoś czasu męcza mnie pewne problemy z grą.. Myslalem ze zakup oryginały je rozwiąze, ale nie dało rady..

1) bywa czasem, ze po uruchomieniu gry, na monitorze nic się nie pojawia, gra sie uruchomiła bo słysze muzyczke w tle i jak pokacham myszką, to i jak trafie na jakiegos menusa to sluchac jingla. Stery do gfTi4200 to 53.04. Nie wiem jak temu zaradzic...

2) Filtrowanie gry. Mam w ulubionych wpisany nasz serwerek, jednakże nie pojawia się on na liście. W konsoli czytam:
0 servers listed in browser with 0 players
1 server not listed (filtered out by game filter settings)

zaglądam do ustawien filtra, i nie widze żadnych przyczyn dla których on tą gre filtruje....

spotkał sie ktos z takimi problemami?

-
I Rock. Fact.

  1. ja mialem tez problemy... , CAREK13 22/04/04 20:04
    ze sterami do Ti4200, czasami giera sie wieszala ni z tad ni z owad, tylko CoD reszta spoko, zainstalowalem stery 43.45 i chociaz podczas instalacji wywala mi ze nie sa podpisane cyfrowo czy jakostam gra smiga bez najmniejszych problemow...mysle ze zmiana sterow powinna pomoc

  2. filtrowanie ktore ma tu znaczenie to , pol150257 22/04/04 21:18
    pure server / czysty (czy jakos tak)

  3. dzieki za odzew, sprobuje tych rzeczy , Arlathan 22/04/04 22:42
    .:.

    -
    I Rock. Fact.

    1. niestety co do filtrowania to dalej kicha, moje ustawienia: , Arlathan 22/04/04 22:58
      Pokaż puste: TAK
      Pokaż pełne: TAK
      Z hasłem: TAK
      Bez hasła: TAK
      Czysty serwer: NIE
      Dedykowany: TAK

      Mody: Wszystko
      Ogien sojuszniczy: TAK
      Killcam: TAK
      PankBuster: TAK

      i dalej nie wyswietla... zaraz posprawdzam detonatory

      -
      I Rock. Fact.

    2. a tym serverku , PIvO 23/04/04 08:48
      baltha nie ma czegos takeigo jak ogien sojuszniczy :)
      moze dlatego go nie widzisz!?

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

  4. Podepnę się... kto grał w COD'a w singlu?... , XTC 22/04/04 22:49
    bo raptem nie mogę na nikogo trafić :(

    szukam odpowiedzi na pytanie - czy ta cała zgraja zwana "moją drużyną" cały czas mi towarzyszy i hałas robi?... czy w pewnym momencie wreszcie wszyscy sobie giną i jest spokój?
    ...zacząłem grać - jednak dostrzegłem iż możliwe, że będzie to gra w stylu OpFlashP - a ja akurat z takimi nie daję sobie rady...

    Linux

    1. Re: , Kool@ 22/04/04 23:12
      O ile dobrze pamietam to we wszystkich misjach masz "towarzystwo".

      pozdr.

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL