Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hrabia202 09:18
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » cVas 08:55
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00

 Dzisiaj przeczytano
 23504 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym usunac robaka worm.welchia.b? , serf 22/04/04 21:50
jak w temacie z gory dzieki... nadmienie ze skanowalem mks i i on nie chce mi tego g..na usunac

always emotion is the future

  1. wyłącz go w procesach a dopiero potem mksem , digiter 22/04/04 22:22
    albo wyłączyć wszystko w msconfig ---Start- uruchom- msconfig-uruchamianie-wszystkie kwadraciki mają być puste. Potem uruchamiasz jeszcze raz kompa i wtedy http://skaner.mks.com.pl/skaner.htm

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. zapomniałem dodać , digiter 22/04/04 22:24
    przed skanowaniem usuń wszystkie tymczasowe pliki internetowe / opcje internetowe- usuń pliki / również te off line - to znacznie przyspieszy skanowanie.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  3. Ja z tym badziewiem walczylem tydzien!! , turzol 22/04/04 22:30
    Pomogl pewnie fix uruchomiony w trybie awaryjnym. Jak chcesz to podaj maila i ci posle.

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  4. Welchia.b to wcześniak , McIsland 23/04/04 07:57
    ściągnąć, fix'a ze strony symanteca, + łatki do odpowiedniego sys. op'a, ewenetualne odpalenie w awaryjnym, ale raczej niepotrzebne i po kłopocie, albo można go z palucha usunąć, wystarczy kilnąć odpowiedni proces, po kiego grzyba od razu wszystkie, w msconfigu wyłączać
    http://securityresponse.symantec.com/....worm.html

    http://securityresponse.symantec.com/....tool.html

    GTD ...

  5. pamietaj koniecznie o latach , dawidy 23/04/04 16:30
    bo samo usuniecie z systemu na niewiele sie zdaje, ten maly shit ciagle powraca :P

    102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL