Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48

 Dzisiaj przeczytano
 23239 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padl mi dysk. Jakim programem moge odzyskac dane? , yokata 22/04/04 23:28
Uzywalem EASYRECOVERY PRO V5.1 ale niestety pliki ktore otrzymalem byly uszkodzone, kazdy..

A tak na marginesie to wczesniej konwertowalem PQM 8.0 z NTFS-a do fata32 caly dysk.
Chwile bylo dobrze(2-3 dni), do czasu :(..

W sumie to padniecie dysku sprowadza sie do tego ze winda nie widzi tych partycji w tym sensie ze nie moze ich otworzyc tylko chce je formatowac.
Do uratowania jest ponad 30G danych, jesli ktos moze w jakis sposob pomoc to bardzo prosze o rade..

Jedno wiem na pewno, nigdy wiecej PQM8...
Uzylem od dlugiego czasu kolejny raz, ten raz wystarczy by to byl ostatni..

  1. porażka... , Cris77 22/04/04 23:32
    możesz użyć:
    Easy Recovery 6.0
    Tiramisu
    Lost&Found

    Cris77

    1. sprawdze.. , yokata 22/04/04 23:38
      te dwa ostatnie programiki..

  2. Te wszytkie to se mozna w tyłek wsadzic [w moim przypadku tak było] , Glock19 23/04/04 00:48
    ale Get Data Back pomógł. W kiesku ostatnio było jakby co to moge jutro na mail wysłać.bo ide teraz spać. Dobraaaaaannoc<<>>
    :))

    1. GetDataBack rulez!!! , yokata 24/04/04 16:00
      123

  3. fajnie masz :( , blimek 23/04/04 07:28
    ja na swoim miałem 30 pare giga obrazów gierek i 20 pare giga niedociągnietych plików z emule - > o jakbym ciciał zaby bios wididział mi dysk , o jaki bym był zadowolony, niestety bios niewidzi i dysk smierdzi po podłączeniu

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  4. jest jeszcze coś na R , Chrisu 23/04/04 09:59
    ale jak się nazywa zapomniałem :( - podobno reweka...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. R-Studio Data Recovery , DJopek 24/04/04 11:19
      jw.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL