Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26569 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prośba o ocenę strony www.elite-drivers-team.com , Dayne 23/04/04 13:28
Witam!

To już moja druga strona poświęcona samochodom. Szkielet strony jest raczej standardowy, ale charakteryzuje ją trochę inne podejście do tematu :) Aha i jeszcze jedno: strona jest WYŁĄCZNIE w języku angielskim, ze względu na jej międzynarodowy charakter.

Proszę o oceny! Najbardziej jestem ciekaw tych krytycznych... :)
Zapraszam do wpisywania się do Księgi Gości! (only in english please!)

http://www.elite-drivers-team.com

Pozdrawiam! Dayne

-= Quot capita tot sensus =-

  1. mnie sie za bardzo to ona nie podoba :) , glewik 23/04/04 13:44
    gorne logo jakies takie niezbyt wkomponowane i wygladalo by lepiej gdyby bylo na srodku. w lewym menu byly by lepiej gdyby napisy byly wysrodkowane. kolorstyka strony tez mi do gustu nie przypadla. ramki sa za grobe (zrob aby mialy wielkosc 1 pixela)

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. hmm , bartek_mi 23/04/04 13:47
    buro ciemno
    wszystko duze a mimo to nic nie widze ;))

    ale bryczki i panienki fajne ;)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. Fajne logo Team'u , Gizmo9 23/04/04 13:58
    reszta raczej na 3-, zacznij poprawki od usunięcia obramowania z ramek, i daj jakieś mnij ponure tło.
    Powodzenia

    MTG Fanatic

  4. nie jet najgorzej ale ... , ***dOUbLeDeCKeR*** 23/04/04 14:01
    mogłoby być lepiej. I tyle :P

  5. Stronka prosta , McIsland 23/04/04 14:03
    ale nie o tym, fura Dayna'e, moja ukochana, szkoda że już nie mam

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL