Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » cVas 11:50
 » DJopek 11:49
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29539 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z wpisaniem grupy roboczej w Win2k. jest zablokowany ident. siec. , Carmamir 23/04/04 17:36
Nainstalowałem 2K na 98 (wstępnie skonfigurowanego) no i mam taki problem że identfikator sieciowy jest niedostępny (nie można nacisnąć) i grupa robocza to GRUPA_ROBOCZA, mam poinstalowane sieciówki, chciałbym to zmienić bo z taką grupą nie wejde do nikogo w sieci ;(
Może ktoś wie co jest nie tak, a można to naprawic (w gre nie wchodzi reinstalka).

No to się wkopałem...

  1. Re: , Kool@ 23/04/04 17:51
    Przerabialem ten problem i ZTCP to za taki stan rzeczy odpowiadala wylaczona jedna z uslug -ale bylo to dawno temu i nie pamietam ktora a nie chce palnac glupoty ;)

    pozdr.

    ...

  2. Re: , Kool@ 23/04/04 18:04
    Sprawdz stan uslugi "stacja robocza" bo cos mi swita w lepetynie ze to byla ta usluga.

    pozdr.

    ...

    1. tylko że w administracji komp. , Carmamir 23/04/04 18:24
      w usługach nie mam czegoś takiego jak stacja robocza ;(
      Co to może być innego lub gdzie może być ta stacja robocza ?

      No to się wkopałem...

      1. Re: , Kool@ 23/04/04 18:33
        A zalogowany jestes na koncie z prawami administratora?

        Moj komputer -> kliknac prawym przyciskiem -> zarzadzaj -> Aplikacje i uslugi -> uslugi - i tu powinno byc.

        pozdr.

        ...

        1. tak , Carmamir 23/04/04 18:43
          niestety nie ma tam tego ;(

          No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL