Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59

 Dzisiaj przeczytano
 32227 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Polecam] Wlasnie ukazal sie tu i tam Manhunt... , Ament 24/04/04 09:27
Dostalem wczoraj wieczorem do popykania i zeszlo mi przy tej gierce do 5 rano;-) Gra w tamtym roku ukazala sie na PS2 i po dosc dobrym przyjeciu ma teraz swoja premiere na PC...
Nie bede streszczal co i jak - zapraszam np. tu:

http://gry.wp.pl/...&x=gra,26,8740,2558#igbody

"Gra jest chora. Chora, krwawa i zboczona."... No ale wiadomo co misie lubia najbardziej;-) No chyba nie Raymana albo jakies przygody Hugo:)))
Powiem tylko tyle - ze po paru godzinach grania, wstajac dzis rano i patrzac na zone odruchowo zaczalem sie rozgladac po pokoju bo mialem pusta reke...
Takze polecam ludziom o mocnych nerwach, ktorym nie przeszkadzaja widoki krwi, bolu, cierpienia i "wyuzdanej" smierci na ekranie....

I
-AMENT-
I

  1. no ja się strasznie na to napaliłem :))) , RaPToRR 24/04/04 12:16
    Jak nic się nei zdarzy będę ją miał dzisiaj wieczorem :)))

    http://www.krzysztofwasko.pl

  2. Ament masz jakieś GG , pjfox 24/04/04 15:28
    mam pytanie o tego manhunta chyba że tu można? (-:

    znalazłem jakąś wersję ale ma 1890MB (tyle co DVD na PS2) to chyba nie to?

    bo osiołek pokazał 1CD ładnie 687.43

    P.S. pójdzie to na GF2Pro? i 384MB RAM i Athlon 1GHz ?

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. Manhut PC ma , RaPToRR 24/04/04 16:41
      131x15mb...

      http://www.krzysztofwasko.pl

    2. jest , Keeper 24/04/04 17:14
      jest na enginie gta vice city, wiec jesli to Ci chodzilo w miare dobrze, to i manhunt powinien :)
      A wersja PCtowa ma 3cd...

      -------
      http://www.siemiany.info

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL