Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 15:22
 » DJopek 15:12
 » cVas 15:10
 » Liu CAs 15:09
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 34376 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot]A mury runą ....recital J.Kaczmarskiego , Glock19 24/04/04 22:43
włsnie leci do 22.55

  1. oglądam , Chrisu 24/04/04 22:47
    [']

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. moze ktos nagrywał to moze wrzuci na jakis FTP , Glock19 24/04/04 23:00
    1232

  3. Pamięci Jacka , Remek 24/04/04 23:49
    Pamięci Jacka Kaczmarskiego


    .......................

    Co się stało z Tobą Jacku?
    Pyta fan Twojego geniuszu,
    Szukam Ciebie po omacku,
    Choć nie sięgniesz już mych uszu.

    Co się stało z Tobą Jacku?
    Teraz kiedy nie ma Ciebie,
    Zostaliśmy jak w potrzasku,
    Patrzymy smutni na siebie....
    Patrzymy smutni na siebie....

    Ty dawałeś nam nadzieję,
    Słowem, śpiewem i gitarą,
    Teraz źle się w świecie dzieje,
    Kto zaśpiewa z Twoją wiarą?

    Twoje pieśni nam służyły
    Za przykład naszej wolności,
    W sercach naszych zaś utkwiły
    Jako znak Solidarności...
    Jako znak Solidarności...

    Choć wolną Polskę widzimy
    To nie to samo bez Ciebie,
    Teraz wszyscy się modlimy,
    By Ci było dobrze w niebie.

    Teraz Ciebie nie ma z nami,
    To nie daje nam spokoju,
    Teraz jesteś z aniołami,
    Drogi Jacku śpij w pokoju....
    Drogi Jacku śpij w pokoju....


    ----------------------
    PS. To nie mój wiersz. Ale ja też napiszę...

  4. u mnie Jacek od kilku dni ponownie , Wedrowiec 25/04/04 04:11
    kroluje w glosnikach....
    czlowiek po prostu niesamowity.
    brak mi slow, po prostu jedna z niewielu osob dla ktorych mam po prostu szacunek.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  5. chyba nie jestes sam , Glock19 25/04/04 06:21
    Imho niesamowity człowiek....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL