Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 15:22
 » DJopek 15:12
 » cVas 15:10
 » Liu CAs 15:09
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 34202 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki tuner TV-SAT do kompa ??? , Piet Blank 24/04/04 23:16
Planuję zakup tunera TV-SAT do komputera. Jaki tuner moglibyście polecić. Chciałbym mieć możliwość odbioru jak największej liczby kanałów. Przydałaby się również możliwość nagrywania w przyzwoitej jakości. Za oknem mam czaszę i konwerter, pozostałość po "Wizji". Czy taka czasza wystarczy, czy muszę kupić również czaszę i konwerter ?? Chętnie poczytam opinie posiadaczy takich kart, jak to się sprawuje, czy można do tego kupić pilota itd itp. Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki :)

Pozdrawiam

Zosiu Kocham Cię

  1. heh tylko SS2 , Carmamir 24/04/04 23:28
    możesz sobie kupić IRDE+Girder i masz pilota do tego.
    SkyStar2 za ok. 350zł na allegro jest.

    No to się wkopałem...

    1. a ja powiem tylko ;] , RaPToRR 25/04/04 00:31
      ARCHIWUM ;D
      Ostatnio tv-sat stało się tu bardzo popularne... hmmm

      http://www.krzysztofwasko.pl

  2. hmm , Zryty_Berecik 25/04/04 00:39
    no niby wszyscy polecaja skystar2
    ja go kupilem pare dni temu ( albo parenaście )
    i mam problem
    nie mialem czasu sie zajac ustawiaenim anteny
    dzisiaj troche sie pobawiłem ale qpa
    alej nie moge nic znaleźćna hotbirdzie
    na astrze alpie vivy mvv dsf rtele i inne
    ojciec przyniosł jakis przyrzad do mierzenia sygnalu
    no i niby sygnał ok ale na hotbirdzie nic nie moge znaleźć
    o juz sam nie wiem w czym tkwi problem:(((
    mam dosc juz tej karty
    na astrze nie ma ( albo ja nie ma mzadnego polskkiego programu )

    ktos mi poradzi co zrobic zeby dzially programy z tego zasranego hotbirda ???

    antene ma m chyba dobra :
    http://polhost.pl/~wojtas/xxx/

    dzieki 4 all

    1. sorki , Zryty_Berecik 25/04/04 00:39
      za bledy

      1. zryty walnij do mnie na gg to pogadamy :) , RaPToRR 25/04/04 11:43
        1677501

        http://www.krzysztofwasko.pl

  3. tlyko po co... , Skyp 25/04/04 00:51
    pol@%^&shit za pare miesiecy bedzie poza zasiegiem tej karty... i zakres odbioru sie zawerzy.. a pozostale systemy nadal twardo sie trzymaja... no chyba ze tv sat w kompie dla zasady ;)
    W archiwum bylo jakies info na temat tanszej alternatywy wiec poszukaj ;)

    Skyp

    1. heh czy twardo , Carmamir 25/04/04 11:29
      juz jakis czas Sec-a2 była dostępna, potem coś zrobili i ciemność ale się i to złamie (złamią to poleci z 1 rok, potem znowu kilka miechów bez i tak w kółko).

      Poza tym na SS2 jest np. FTA polskie, czy sporo zagranicznych pakietów filmowych z filmami lepszymi od Premier Direkt.

      No to się wkopałem...

    2. tyle że tylko SS2/SS1 posiada pełne wsparcie ze strony programów , Carmamir 25/04/04 11:31
      i chyba wszystkie programy na niej chodzą, masz pewność że prace nad nowym softem nonstop trwają co innego jakieś wynalazki (porównać sytuacje można do np. ATI/nViidia i jakiś wynalazków typu KYRO), więc stanowczo ja odradzam jakieś ruskie wynalazki !!!

      No to się wkopałem...

  4. Vision plus 1020 , Okota 25/04/04 01:45
    (ok 300zl)
    http://dvb-board-pl.com/index.php?sid=

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL