Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » cVas 20:49
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 44717 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) Prosze o ocene tego roweru, czy warto , burz 27/04/04 01:13
MONGOOSE HILLTOPPER 19,5''. Cro-Mo

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24498281

czy wart swojej ceny, ew. inne uwagi mile widziane
pozdr, burz

___

  1. a toto? , burz 27/04/04 01:16
    http://www.rower.com.pl/...=price&sid=61181695

    Merida Kalahari 510 SX 2003 nowy sklep za
    569.00
    ...

    ___

  2. Ja mam MONGOOSA 9 lat :) To naprawde wytrzymałe rowery. Tyle ci moge powiedzieć , trol 27/04/04 01:19
    123

  3. Mongoose są w miare ok... , Remek 27/04/04 07:49
    Ale ten model, jak i ta Merida to naprostsze co może być (chociaż zawsze lepsiejsze niż Macrokesz). Zastanów się, czy nie lepiej dołożyć i kupić coś lepszego, z amorkiem z trochu lepszym osrzętem. Nie wiem jak chcesz jeździć...

  4. z tych dwoch , vdc 27/04/04 09:51
    mongoose - bo rama chromo-molibden, kola dosc dobre. Acera tez nie jest zla, ale wolalbym Deore osobiscie. No i hamulce to nie v-breaki, ale jesli Ci to nie przeszkadza, to mozna sie zastanowic.
    Merida - rama hi-ten, czyli stal (ciezsze nie cro-mo), pozatym przerzutki jakies takie - falcon :\

    Pozdrawiam

    vdc

  5. Mongoos - ok , BadBox 27/04/04 21:00
    Mongoos - jest lepszą inwestycją niż ta merida.
    Ma lepszą ramę - a rama to podstaw. Jeśli Twoje wymagania co do jazdy wzrosną (jazda rekreacyjna, przestanie taką być ;-))) to możesz wymieniać stopniowo osprzęt. Polecam na początek, wymianę hamulców na V- break (szczęki + linki + klamki). Obecnie grupa Deor jest klasyfikowana jak dawne STX.

    Pozdrawiam wszystkich zapalonych bikerów.
    Kto będzie na maratonie w Krakowie?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL