Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » cVas 20:49
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 44647 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nView - problem z napisami na TV , JE Jacaw 27/04/04 02:41
Otóż zakupiłem sobie Video Sendera Alphard VS2002 (takie coś do bezprzewodowego przesyłania sygnału z karty graficznej do TV), mam też GF2MX z TV-out'em. Otóż wpierw pojawił się pierwszy problem: ten Video Sender nie został wykryty przez kartę graficzną - udało mi się to obejść wymuszając w starownikach (56.72) wykrycie przez opcje: "Podłączony telewizor nie jest wykrywany".

I teraz niby wszystko ładznie działa (poza problemami z jakością sygnału, ale to już inna bajka), jednak mam w zasadzie 2 problemy:

1. Gdy uaktywnię funkcję wyświetlania filmów na TV w pełnym ekranie niestety nie ma napisów - z tego co pamiętam chyba można to obejść użwając programu DivXG400, jednak ja wolałbym korzystać nadal z CinemaPlayer'a lub SubEdit'a, czy da się to jakoś zrobić ?

2. Druga sprawa dotyczy właśnie SubEdit'a - otóż ma on niby funkcję "Pełny ekran z wyborem monitora" jednak niestety cały czas mam ją nieaktywaną, czy ktoś może mi powiedzieć co mam zrobić np. co ustawić w nView, aby ta opcja zadziałała ?
No chyba, że ta fukncja jest nieaktywna, gdy starowniki nie potrafią (tak jak w moim przypadku) rozpoznać telewizora.

Mam nadzieję, że mój list jest czytelny - późna godzina. ;-)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. hmmm , yeger 27/04/04 07:57
    ja moze z innej beczki...
    ile cie kosztowal ten przetwornik?

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

    1. Kupiłem go za , JE Jacaw 27/04/04 12:23
      48 zł + kabelki, bo samo urządzonko ich nie ma w zestawie.

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL