Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » cVas 20:49
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 44654 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Batellfield Vietnam , Gizmo9 27/04/04 11:02
Po uruchomieniu gry poziom ładuje mi się kilka minut a gdy się już wczyta to skacze jak cholera. Nie wiem co jest nie tak. U znajomego na FX 5200 i Celku 1.7 tyle że 512 Ramu chodzi płynniutenko.
Co może być nie tak ? Dodatkowo bardzo długo opuszcza gre po naciśnięciu Esc (około 2 minuty zamim wyjdzie do menu)

MTG Fanatic

  1. RAM niestety... , XepeR 27/04/04 11:15
    Na 256MB nie pograsz...

    1. moze zmniejsz , XepeR 27/04/04 11:16
      detale na minimum ale co to za przyjemnosc z gry wtedy... a ram teraz drogi :/

      1. Tyle że zmniejszałem i , Gizmo9 27/04/04 11:35
        w 800x600 nadal skacze. W dodatku są ta skoki tragiczne - lagi rzędu 1 nawet 2 sek. Tak jakby coś było nie tak, bo nawet jak popatrzę w ziemię to nie przyśpiesza, a na mapie symbole też się przemieszczają skokowo.

        MTG Fanatic

  2. wywal zbędne usugi itp. , Master/Pentium 27/04/04 12:52
    zabij pulpit i próbuj. Ale niezbyt to widzę.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. włacz hardwarowe wsparcie dla muzy , jam1 27/04/04 13:28
    jw.
    o ile masz jakąś muze

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

  4. zapraszam na , Okota 27/04/04 13:41
    forum bf:v - www,battlefield1942.pl pod warunkiem ze masz oryginal tej gry... inaczej zamiast pomocy dostaniesz bialej goraczki... :D
    ok a wracajac - wylacz sprzetowa akceleracje dzwieku w dxdiag i w grze daj dzwiek na minimum. 256 ramu wlasnie daje taki objaw powolnego wgrywania mapy niezaleznie od karty graficznej i procesora. co do wychodzenia to dlugie wychodzenie to suma malego ramu i tego ze gra odswierza strone z serverami multiplayerowymi.
    do gry zalecam minimum 512mb ramu.

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  5. aha , Okota 27/04/04 13:43
    i zainstaluj sterowniki zamieszczone na plycie z gra. bardzo poprawiaja one grywalnosc.

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  6. ja mam 1000 ramu i tez jakos hujow sie wychodzi z gry , ]-[eR jOCKER 27/04/04 20:47
    nigdy do konca niedoczekalem ...

    i wogoel po sieci jakos nie daje rady grac
    czy tma serwer musio byc dedykowany??

    Milcz, albo powiedz coś takiego, co
    jest lepszym od milczenia.

    1. nie kumam za bardzo co chcesz napisac.... , Okota 28/04/04 02:03
      po piersze trzeba miec oryginal... wersja krazaca po sieci to beta wlasnie z dziwnymi bugami... pozatym pisalem ze odswierza sie strona z serverami multi....
      ja mam 512 i wyjscie z gry trwa 3.5s

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL