Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » maddog 20:46

 Dzisiaj przeczytano
 46542 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Joke] Słaby motylek :)? , pittek 27/04/04 19:24
http://www.polsoft.net/motylek.swf

  1. znowu ??? ile mozna , Wedrowiec 27/04/04 19:28
    znudzil mi sie juz

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. SLABY motylek... , Adamusss 27/04/04 19:30
    ..mialem nadzieje ze juz wiecej tego nie zobaczeeeee!!! AAAARGHHHHHHH !!!
    ..bylo i to nie raz.. nigdy wiecej motylkow ;p

  3. heh , Wojtuś 27/04/04 21:24
    słyszałem sam tekst tego "motyla - mutanta" ale nie wiedzialem ze to motyl , myslalem ze to moj kumpel :) duzo pali cygaretow i jest troche pokurcz ,a poza tym ma właśnie taki śmieszny głosik :) przestroga dla palaczy - jeśli nie chcecie tak mówić to rzućcie palenie hahaha

    Człowiek jest małą zębatką w
    skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

  4. jak zrobic w XP zeby na pasku zadan okienka byly tylko obok siebie ? , pittek 27/04/04 22:02
    bo jesli jest wiecej niz 3 (czy tam 4) to wszystkie ustawiaja sie w rządku na jednym okienku.. no..wiecie chyba o co mi chodzi ;) ?

    1. hmm... , Adamusss 27/04/04 23:01
      ..chyba chodzi o grupowanie... prawym przyciskiem na pasku zadan>wlasciwosci->odznaczasz opcje "grupuj podobne przyciski paska zadan" .. łot cala filozofia ;p

  5. Tu jest odp. DJopka , Emios 28/04/04 00:19
    http://twojepc.pl/boardPytanie69771.htm

    1. Miało byc pod , Emios 28/04/04 00:20
      jak zrobic w XP zeby na pasku zadan okienka byly tylko obok siebie ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL