Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » akslow 22:20
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » maddog 20:46

 Dzisiaj przeczytano
 46375 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SKA , Birdman 27/04/04 20:24
szukam jakiejs fajnej kapeli grajacej ska; polecicie cos??

ping?

  1. ehh.. , koral 27/04/04 20:52
    skalicious snacks (snacks to chyba tytul plyty)... trudno to raczej znalezc (w sklepie-polskim- to juz na 100% sie nie da:) ), ale jest zajebiste :))

    1. no nawet , Birdman 27/04/04 20:57
      na emule nie ma...

      ping?

      1. u mnie jest , koral 27/04/04 21:53
        na polce:) jak bardzo chcesz to 'kiedys' moge wrzucic na soulseek czy co i se zassiesz.wal na mail :)

  2. człowieku!! , albin76 27/04/04 20:59
    nie slyszales nigdy o SKANKANIE?? Albo chociazby kapela zwana Indios Bravos (czy jakos tak)... można by tego wymieniac. Ale sie zgodze z przedmówca - ze na osiołku nie ma tego dużo :(

    1. no wlasnie , Birdman 27/04/04 21:23
      nie slyszalem; ja zawyczaj slucham slayera i podobnych :]

      ping?

  3. Pan szuka kapeli grajacej SKA... , evil 27/04/04 21:05
    I tak jest tym zaaferowany,ze tematu mu wyszedl jaki wyszedl...
    No chyba,ze sie myle i to wszystko to prowokacja majaca mnie oderwac od poszukiwania materialow na jutrzejszy sprawdzian z baroku...

    Bosh - czego mam sie uczyc :/

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

  4. Blade Loki , Raist 27/04/04 21:18
    Jak dla mnie wygrywaja, Alians tez ma pare dobrych kawalkow skaowych:P Trzeba popierac polskich artystow, bec.
    Pozdr.

    1. no wlasnie , Birdman 27/04/04 21:28
      polskie jest najlepsze :]

      ping?

      1. poszukaj sobie jeszcze , Raist 27/04/04 21:33
        takiej kapelki co sie nazywac zwykla Vespa, choc ta ciezko znalezc, no i w sumie moim skromnym zdaniem te trzy wymiataja najfajniej na polskiej scenie

  5. SKA-P , malcolm_x 27/04/04 21:20
    j.w.

  6. hej , albin76 27/04/04 21:38
    Birdman, widze ze popieracie polskie SKA (i szacunek Wam za to) ale SKANKAN i INDIOS BRAVOS to wlasnie polskie SKA :) polecam naprawde

  7. nie chce sie chwalic , Deus ex machine 27/04/04 21:57
    ale znam blizej osobe, ktora grala w skankanie na puzonie, a caly skankan poprostu znam .-)

    "Uti non Abuti"

  8. Z polskich to Skampararas, , dugi 27/04/04 23:12
    a z zagranicznych Mephiskapheles albo Skalariak

    Wszyscy sie cieszą że Adolf nie
    żyje, hula, hula, hula, hula hop!

    1. tak jak kolega mówi , dFour 28/04/04 11:34
      Skampararas :)

      ska.of.pl ;>

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL