Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:48
 » myszon 23:46
 » cVas 23:44
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 50052 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tani internet satelitarny. 79zł(200kb/s) , 139zł(400kb/s) , 199zł (600kb/s) aktywacja 0-zł , trol 28/04/04 07:56
http://konekt.onet.pl/...ta/promocja_wiosenna.html
W moim przypadku gdy \"dochodzi\" tylko SDI 115kb/s(130zł) do mnie to by nie był wcale głupi pomysł. Ciekawe czy internet satelitarny mozna zamatować wszedzie :| i ile kosztuje modem do tego.

  1. pewnie tylko download a upload jest przez modem dialup , NimnuL-Redakcja 28/04/04 08:19
    czyli i tak wyjdzie drogo?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Tu massz cene modemu , NimnuL-Redakcja 28/04/04 08:21
    http://konekt.onet.pl/...lita/copotrzebujesz3.html

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. dopoki , MayheM 28/04/04 08:28
    inet satelitarny nie bedzie dwustronny, to sie nie bedzie oplacac, takie jest moje zdanie.

    Pozdr

  4. ale SDI , siarenka 28/04/04 09:23
    kosztuje 109 zł od marca

    1. 101,87 PLN od maja , dawidy 28/04/04 11:40
      123

      102594

  5. szajs , xan 28/04/04 10:54
    Wdzialem, nie polecam. Delikatnie mowiac to szajs, brutalnie scierwo. W takim przypadku nie masz wyboru tylko tpsa.

    Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

  6. Olej tego Oneta , Maccco 28/04/04 11:15
    Naprawde usluga nie warta ani jednej zlotowki. Nie dosc ze trzba miec sygnal zwrotny (modem, sdi, neo - co kto woli), to jeszcze sa jakies limity transferiow - sciagasz za duzo to obcinaja ci np o 50-75% transfer - takie scierwo!!!, a najlepsze ze w umowie nic o tym nie pisza, jednak kumpel mial to glowno i sprawdzalismy, w koncu sie wk***il zadzownil do centrali i potwierdzili nasze obawy - obcinanie transferu

  7. No to spoko . Widze ze rzeczywiście szajs. Nie wiedziałem ze modem jest taki drogi i ze , trol 28/04/04 16:53
    trzeba mieć inne łacze wysyłające :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL