|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak zrezygnować z pierd... usług pierd... TPsra? , NimnuL-Redakcja 28/04/04 09:59 Chce zrezygnowac z pakietu internetowego TPsa (30h).
Wczoraj w piepszonym BOKu spedzilem jakies pol godziny zeby panienka z okienka powiedziala mi, że rezygnacji nie przyjmuje się w BOKu (mimo, że na zamowieniu jakie wypełniałem taka rubryka istnieje) tylko trzeba zadzwonic na Błękitną Linię 9393 . . . No i zarowno wczoraj jak i dzisiaj w sumie ponad 1h spedzilem przy sluchawce sluchajac pierd... automatu i komunikatow ze cala obsluga gdzies po prostu spierd... i nie ma ich. . . no wjebalo wszystkich ludzi z TPsa . . . mamba zjadla ... wilki pierd... pochlanely ...
co za kraj . . .
Krotko wiec . . .
jest jakis szybki, bezstresowy sposob by sie uwolnic od tych skur...ów?
DziekiGdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - tylko sepuku , J@rek 28/04/04 10:03
jestes w sidlach...IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
rambler 9 - matrix go ma , ulan 28/04/04 10:07
jak nicpozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - jaki matrix , Wedrowiec 28/04/04 10:08
jak to zwykla czubowna ;)"Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani" - ja ki kraj i firma , ulan 28/04/04 10:27
taki matrix ;-)pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."
- Zadzwoń na błękitną linię 9393 , Agnes 28/04/04 10:10
no.Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - A i jeszcze PrzeM mi podpowiada , Agnes 28/04/04 10:12
żebyś na błękitną linię zadzwonił, numer podałam wyżej.Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - tak, zdecudowanie zadzwoń na blękitną linie;)))) , Seba78 28/04/04 10:28
123www.nieruchomosci-gil.pl - NimnuL jak bys , sofolok 28/04/04 10:44
nie pamietan nr to dzwon na 9393 tam powinno sie udacPozdro. - Mam lepszy pomysł , NimnuL-Redakcja 28/04/04 11:05
Zadzwonie pod 9393 i spytam jak się dodzwonić naBłękitną Linię ... dzieki chłopaki i dziewczeta <niach>
co za kraj . . .Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.
- [;..;] , GesTee 28/04/04 10:48
przestan płacic ;):) - SUCCESSS , NimnuL-Redakcja 28/04/04 10:49
jejeje dodzwonilem sie ... odlozylem sluchawke na biurku i pisząc e-maila słuchałem melodyjki. po 15 minutach zglosila się przemiła pani ...
oznajmiła, że to nie u niej rezygnacja . . . trzeba pojechac do Telepunktu . . . fajnie. Bawią się w ping-ponga klientem ... powinno się ich kur... zgladzic . .. no ale pani byla miła. . . tu plus dla niej . . .
powiedzcie mi, czemu ja mam wrazenie, że jak zajade do Telepunktu (35km ode mnie) to mnie odbija gdzie indziej?Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - NimnuL najpierw zadzwoń do tego Telepunktu , El Vis 28/04/04 11:00
Co byś właśnie na marne kilometrów nie nabijał.
P.S. Boże w jakiej Ty dziurze mieszkasz, 35 km do Telepunktu, o zgrozo... współczuje trochę.I don't suffer from insanity.
I actually quite enjoy it. - Ale podaj mu numer, ElVis, nie bądź taki... , Agnes 28/04/04 11:03
albo ja podam: 9393.Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - Lepiej zadzwonie pod 9393 i spytam czy to dobry numer , NimnuL-Redakcja 28/04/04 11:06
bo slyszalem, ze jednak 9393 to BluePoint ...Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - Hehehe , El Vis 28/04/04 11:13
A good one <ucieszona micha od ucha do ucha>I don't suffer from insanity.
I actually quite enjoy it.
- no ja też mam takie wrażenie , Wojtuś 28/04/04 14:38
do 80 roku życia może zwiedzisz cała Polskę i znajdziesz w końcu jakiegoś chłepka który pomoże ci zerwać z telekomunąCzłowiek jest małą zębatką w
skomplikowanej maszynie społeczeństwa. - Oby nie ... tatko powinien juz zalatwic sprawe , NimnuL-Redakcja 28/04/04 15:05
bo jechal w interesach w tamte strony .... wcale sie jednak nie zdziwie jak mimo zerwania umowy przez najblizszy czas beda przychodzic rachunki z naliczeniam kasy za usluge ktorej nie mam ... Polska.Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.
- czaaaarna dziura , xan 28/04/04 10:50
Po moich doswiadczeniach z TPSA moge ci radzic uzbroic sie w ceirpliwosc. Wiszenie przez 1h na telefonie nic nie da. Musisz probowac do skutku. Przy czym zalatwienie tej sprawy prze blue line tez moze nie przyniesc skutku i bedzisz sie z tym tentego jakis czas.
Po prostu Francuzi doja tpsa i wykopali czesc stalych pracownikow na bruk. Teraz przyjmuja tylko na 3 miechy do obslugi,wlasnie blue line, wiec kazdy z takich pracownikow terminowych leje na wszystko zgory, stalych maja nieiwelu i ci nie moga nadazyc z naprawianiem tego co spartacza terminowi. W gruncie rzeczy wszystko sprowadza sie do tego, ze klient i tak wezmie w du..
Poza tym nie wiem co panienka w zBOku powiedziala ale ja skladalem jakis smieszny formularz, ze nie chce juz wiecej TPSA. Nie wiem czy to zalatwiaja tak na telefon, najlepiej idz do zBOKu i wyjasnij dokladnie bo bedziesz tak biegal w ta i z powrotem az ci szlag trafi.Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem - Nimnul musisz to załatwić papierowo... , Muchomor 28/04/04 11:19
... tzn. na piśmie.
1. Wczytaj się w regulamin usługi i zgodnie z nim napisz pismo rezygnacyjne.
2. Wydrukuj w dwóch kopiach (jedna na potwierdzenie) i od tej pory musisz skrzętnie notować: nazwiska, daty i typy dokumentów jakie wystąpią w waszych kontaktach.
3. Udaj się do najbliższego sobie przedstawicielstwa tepsy (nie koniecznie telepunkt) i złóż pismo żądając potwierdzenia z datą na kopii. Pamiętaj punkt 2!
Teraz prawdopodobnie zacznie się twoja gehenna.
Pani zapewne odmówi ci i powie, że nie może tego zrobić. Ma niestety taki obowiązek więc bądź twardy.
Powołaj się na lokalnego przedstawiciela rzecznika spraw konsumenckich (lepiej byś znał jego numer - zazwyczaj przy siedzibach władz miejskich jest ktoś taki) i powiedz, że po twoich problemach konsultowałeś z nim sprawę i on powiedział, że masz tak zrobić lub zostaine wszczęte przeciw tepsie postępowanie. Dodaj także, że umowę podpisywałeś na miejscu , a nie na wyjeździe (nawet jeśli tak nie było).
4. Jeśli pani odmówi ci mimo wszsytko to poproś o odmowę na piśmie z podstawą prawną do jej odmowy.
5. Dalej uparta? To poproś o rozmowę z jej przełożonym i tłucz przed nim uparcie punkt 3.
Bądź maxymalnie upierdliwy, a jednocześnie zachowuj się tak, aby nie dać podstaw do wyrzucenia cię, bo zazwyczaj mają oni tam jakiś emerytów w funkcji ochroniarzy.
6. Jeśli się powiedzie to twoje pismo sami sobie wyślą przez kuriera gdzie trzeba a ty będziesz miał potwierdzenie na piśmie i powód do niepłacenia za pakiet. Opłaty za pakiet i tak pewnie będą figurować przez jeszcze 3 miechy minimum.
Możesz je spokojnie olewać i płacić tylko to z czym się zgadzasz. Po telefonie z windykacji na pytanie czemu nie płacisz za pakiet, zalewasz kobietę deszczem informacji o treści pisma, potwierdzeniu, miejscu, dacie, godzinie i nazwisku przyjmującego. Dodaj, że zgodnie z regulaminem ty wypowiedziałeś umowę (musisz wziąć pod uwagę okres wypowiedzenia - pewnie miesiać - szczegóły w regulaminie) i nie musisz już za nią płacić, bo dopełniłeś formalności.
7. Jeśli wszsytko to zawiedzie to niestety udajesz się do wymienionego lokalnego przedstawiciela rzecznika spraw konsumenckich i próbujesz dalej załatwiać przez niego - może wystarczyć jego telefon, a wszsytko pójdzie po twojej myśli.
Niestety licz się z tym, że nie będzie łatwo ani szybko.
Piszę to na podstawie własnych doświadczeń oraz artykułu w Rzeczpospolitej, na temat reklamacji w tepsie jaki nie dawno wydrukowali (niestety archiwum płatne). Sam na początku dostałem potwierdzenia moich pism, a potem był już problem z potwierdzaniem - nie mniej zawsze osiągnąłem cel. Wiszą mi jeszcze 70pln z uznanej reklamacji i nie kwapią się płacić ale pismo o przyznaniu mam. Niestety niektóre sprawy ciągną się nawet pół roku. Termin 2 tygodni to mrzonki. Staraj się nie być zbyt radykalny żeby ci telefonu nie odcieli.Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów - ja na twoim miejsucu to bym pocztą , blimek 28/04/04 11:46
rezgnacje wysłał zaznaczam tylko i wyłacznie pocztatwojepc - forum światopoglądowych ekspertów - Tak właśnie poczta , El Vis 28/04/04 11:58
List będzie szedł około 1,5 tygodnia... no chyba że go zgubią albo ktoś ukradnie... ale po co?I don't suffer from insanity.
I actually quite enjoy it. - dokladnie , LooKAS 28/04/04 13:11
wlasnie czekam co odpowiedza na moja reklamacje w sprawie zaginionej paczki... jakiemus skur... do reki sie przykleila i oczywiscie nie bedzie winnych :(
- ja ci poradze fachowo , XiSiO 28/04/04 16:59
wyslij faks do tpsa o rozwiazanie umowy, niestety masz miesieczy okres wymowienia :(
.
ps. jak cos pisz na maila pracuje w pier... tpsra........ wiem cos wiecej od ciebie o tym..."Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO - Niby wszystko zalatwione , NimnuL-Redakcja 29/04/04 09:16
w Telepunkcie w Chojnicach (stary rynek 2) ... tatko mówił, że problemó nie było ... myślisz, że jednak mogą wystąpić?Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.
- ja ci poradze skutecznie , vaneck 28/04/04 22:59
rachunków nie płać! Sprawdzone, działa. Wszystko wyłączają :)))A little less conversation, a little more action
please |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|