 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27147 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
no i strzelają. Słychac huk , ulan 1/05/04 00:05 u mnie(Żoliborz) ze Starego Miasta - pl. Zamkowypozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - Ten huk... , DeathClaw 1/05/04 00:43
... to odglos walacej sie gospodarki pseudowolnorynkowej.
98,5% 3 DVD Monty Pythonsow... niestety jeszcze nie dorwalem tego 4VOBa.- hmm co by tu wykimbinowac z tym , ulan 1/05/04 00:48
Monty Pythonów, co prawda w domu bede miał nagrywarkę pewnie tylko do przyszłego tygodnia, ale mam w pracy (i te mam na stały dostęp). więc ściągaj spokojnie, zawsze się da wypalić :-)pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|