 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27187 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[Underlocking] GFFX 5200 , glewik 1/05/04 15:44 a wiec chcialem zmniejszyc czestotliowsc pracy procka i pamieci za pomoca jakiegos softu. szukam programu ktory da efekt dlugotrwaly (po resecie kompa ustawienia by nie wracaly do poprzednich wartosci) oraz aby program nie musial sie wlanczac przy kazdym uruchomieniu windowsa, no i najlepiej aby byl darmowy.
Jest cosik takiego ??
p.s.1.
co do slowa "Underlocking" nie jestem pewien jego pisowni/
p.s.2.
nie pamietam kiedy ostatnio wlaczylem jakas aplikacje/gre 3D a lubie miec chlodny i cichy komputerek (tym bardziej ze idzie lato)Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik - Może RivaTuner? , marcin79 1/05/04 17:37
Underlocking czy underClocking? :)~~~~ sapere aude ~~~~ - programik oblukam , glewik 1/05/04 22:38
thx.Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik
- ja mam wpis do rejestru jak chcesz moge Ci przesłac , TuTu 1/05/04 18:57
Pozdr.- ja mozesz to prosze , glewik 1/05/04 22:38
Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|