 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27150 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Skąd bierzecie nazwy filmów wartych ściągnięcia? , maruszek 1/05/04 17:46 Przeglądacie jakieś box-office'y z poprzednich miesięcy, czy szukacie na suprnova, albo w jakims innym serwisie?
Kiedys szukalem filmow na sharereactor, ale jakis czas temu zamkneli - jest teraz cos podobnego?Umieść posta na Brodzie - Po opisach filmu , krogulec 1/05/04 17:56
na osloskopie i innych podobnych stronkach ciezko dojsc czy dany film warto sciagac. Z reguly wchodze wiec na strony o tematyce filmowej: imdb.com www.filmweb.pl www.stopklatka.pl lub film.onet.pl i dowiaduje sie czegos o danym filmie pozniej na www.vcduality.com sprawdzam czy jest juz jego dobra kopia a na koniec szukam takiej na opowiednich stronkach ;)- ale właśnie , maruszek 1/05/04 18:08
mi chodzi o to, skąd bierzesz nazwe filmu żeby potem sprawdzić na stopklatce czy ten film jest dobry.Umieść posta na Brodzie - ja robie tak... , sgdave 1/05/04 18:40
wchodze na film.onet.pl i tam wybieram e-notowania - przegladam sobie co ciekawsze tyt a kieruje sie intuicja. Jak juz mi sie spodoba streszczenie filmu to po tytule orginalnym szukm na emule. Czasem tez na filmweb.pl zagladam i tam wybieram film ktory mi sie bardzo podobal i przy nim sa opinie osob ktorym tez sie ten film podobal i filmy ktore podobaly sie rowniez tym osobom. Mozna tez zastosowac metode ze jak jakis film sie udal danemu rezyserowi to moza sciagnac inny film tego samego rezysera.
PozdrawiamKazde 60 Sekund Zlosci Pozbawia
Ciebie Minuty Radosci
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|