 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27499 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z dzieleniem lacza przez Bluetooth , Yorg 1/05/04 19:55 a wiec tak - sa 2 kompy
1. W2k - podlaczenie do inetu przez RJ45 oraz modul Bluetooth Class 1
2. WinXP - modul BT Clas 1 niby (ale wydaje mi sie ze to jednak Class2)
Na kompie 1 jest Kerio, ale wszystkie polaczenia od Bluetooth PAN driver sa przepuszczane (dokladnie ustawione na Wszystkie adresy). Wlaczona jest tez opcja Brama internetowa w Kerio.
Dzielenie lacza tez jest wlaczone.
Na kompie 2 firewall jest wylaczony, adresy IP otrzymywane automatycznie.
Co moze byc nie tak??
Nadmienie ze wczoraj wieczorkiem toto dzialalo (jak zadzialalo poszedlem spac) no a dzisiaj nie dziala :(.
Ma ktos z was jakies pomysly??
Aha - wypwiedzi w stylu \"Trzeba bylo kupic sieciowki radiowe\" odpusccie sobie - niemialem niestaty na to czasu, a nie mam jak pociagnac kablaGG: 1706185
lub komórka :) - moze cos poprzełączało się , ulan 1/05/04 20:57
z dostępem na hasło (jak ja podłączałem swój tel. kom siemens s55 do kompa za pomocą Bluetooth to musiałem zazaczyc opcje, zeby pamiętał hasło...pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..." - urzadzenia sa sparowane , Yorg 1/05/04 23:14
oraz zaznaczona jest automatyczna autoryzacja - czyli o haslo sie ne pytaGG: 1706185
lub komórka :)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|