Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 43033 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[zakup pajaka] chce kupic ptasznika, czy ma ktos moze z tym doswiadczenie? , CAREK13 2/05/04 20:55
konkretnie mam na mysli TEN okaz: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24709995
aczkolwiek interesuje mnie pajaczek o bardziej jaskrawych kolorach i mniej wiecej za ta sama cene. Ma ktos z Was ptasznika w domq??

  1. zapytaj sie admina wrocławskiej amatorskiej sieci , Fantomas 2/05/04 21:08
    czyli obywatela Zrytego :)

    jak tylko zaaplikuje sobie antidotum przeciwko kolejnemu ugryzieniu przez swoje pajączki to na pewno Ci odpowie ...

    antidotum = browarek :)

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. heh kurna , RaPToRR 2/05/04 21:15
    nawijacie ostatnio o tych pająkach, że aż mi się zachciało ;/
    Tylko jak rodzinka się dowie co chcem to mnie chyba zabije hehehe... Ile takie coś rośnie i ile żyje? Można go potem wziąść na łapki i poglaskać? ;)))

    http://www.krzysztofwasko.pl

    1. ano... , CAREK13 2/05/04 21:19
      samice niektorych gatunkow potrafia zyc jakies 20 lat, a i poglaskac mozna...a moja rodzina jak im dzisiaj powiedzialem to nawet sie nie wzruszyla: "a to sobie kup" :D

      1. lol super masz ;] , RaPToRR 2/05/04 21:26
        Kupujesz samca czy samice? Ja bym kupil juz tak po 3wilince ;/ Wychoduje kilka i będe w szkole wypuszczal przed klasowkami ;]

        http://www.krzysztofwasko.pl

        1. z tym bedzie problem... , CAREK13 2/05/04 21:30
          bo ja osobiscie bym chcial samice, ale po 1-wszej wylince, u tak mlodego osobnika nie mozna stwierdzic plci :( . Po prostu kupie takiego jaki zostanie mi sprzedany (czyt. pierwszy lepszy)

  3. pogadaj ze Zrytym , Bojar 2/05/04 23:42
    on ma pojecia o ptasznikach ma juz ich 10 i pewnie na tym sie nie skonczy :)

    Lubię pracę. Praca mnie fascynuje.
    Mogę siedzieć i patrzeć na nią
    godzinami.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL