Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 43026 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos slyszal o niekompatybilnosci WinXP i Borga? , BENY 3/05/04 01:43
Dokladniej OS WinXP ze wszelkimi softami ze stajni Borg (BTV, BRADIO, BREMOTE) ?
Bo na necie czytalem cos o dosc powszechnym wysypaniu sie systemu plikow...
Hmm, jak siedzialem na XP to wlasnie wysypal mi sie, ale nigdy tego nie wiazalem z Borgiem . . .
Czy to mozliwe???

/ Najlepsza sygnaturka /
/ to brak sygnaturki /

  1. Mozliwe... , zeb 3/05/04 09:16
    mialem podobnie i dlatego darowalem sobie to oprogramowanie - wiem z doswiadczenie, ze wersje 1.x dzialaly zdaje sie najstabilniej w tym systemie.

    Zack

  2. hmmm , Platon 3/05/04 10:40
    Radio dziala bez problemow, btRemote -nie wiem. natomiast BTV wywala system (promilowi osob zdaje sie dziala ok) i chyba moze robic kaszane na dysku. Mi tylko sie wieszalo.
    i jak kolega wyzej. starsze wersje 1.x moga dzialac.

    Formidable Jedi.

  3. stary Borg 2.5x nie dziala na bank , chris_gd 3/05/04 10:48
    co do nowych to jest roznie ale powinno byc ok
    Radio dziala na bank

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. bremote , ErAZoR 3/05/04 11:04
    tez dziala . BorgTv potrafi wywalic ntfs , mnie to sie jednak nie zdarzylo . Borga uzywalem do dekodowania c+ , jednak od wersji 2.x skopany byl modul dekodera - nie mozna bylo regulowac ustawien przy aktywnym module - od razu zwiecha ( programu cale szczescie ) . Trzeba najpierw ustawiac w ciemno ,a pozniej aktywowac dekoder - jezeli masz szczescie to dobrze ustawiles :) Pozostale moduly dzialaja ok . Mnie zalezalo na c+ , wiec sie przesiadlem na moretv . Bradio nie uzywalem .
    pozdr.

    IQ 95@133 at 40 %

  5. ... , Yapa 3/05/04 12:21
    Borg 1.1 działa- starsze wersje wywalają ntfs 5.0 i są niezgodne z XP

  6. ..sorry , Yapa 3/05/04 12:22
    nowsze oczywiście także...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL