Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 42991 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaka drukarke nie droga kupic... , kilerbob 3/05/04 02:49
mam sprawe musze kupic nie droga drukarke tak do 350-400zl jaki model kupic, teraz chyba wszystko jest w miare podobne ale moze ktos mial pare roznych sztuk lub moze sie zetknol z kilkolma modelami i moze sie wypowiedziec ktora lepsza. z gory dzieki za odpowiedz:))

gg: 4125844

  1. 9xx , mirkrup 3/05/04 02:58
    oczywiście HP

  2. hp 5150 , glewik 3/05/04 11:58
    troszke ponad 400 zł ale nie znajdziesz tanszej w eksp. bez wbydowanej glowicy i rownie dobrze drukujacej.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. Canon , DJopek 3/05/04 12:27
    I zależnie od funduszy - tutaj będzie idealną do tej ceny Canon i450 (choć chyba cieżko ją już spotkać), zastąpiła ją i455.

    1. Canon +++ , Dariooo 3/05/04 14:55
      Ja mam i 350 dalem cos kolo 350zl nie narzekam jest ok! Wydrukowalem na niej juz chyba z 600 str! :)))
      Pozdr.

      druk narzucil homo-sapiens
      linearny paradygmat percepcji

  4. tu masz watek w sam raz , Kenny 3/05/04 12:59
    http://groups.google.pl/...ws.gazeta.pl%26rnum%3D1

    tylko na guglu nie ma jeszcze wszystkich postów...

    .:Pozdrowienia:.

  5. Ja radze ONLY HP , Emios 3/05/04 14:40
    Pozdrowionka dla Seba78

    1. oj, podpadasz podpadasz....:D , Seba78 3/05/04 17:13
      123

      www.nieruchomosci-gil.pl

  6. widze ze w gre wchodzi tylko canon i hp , kilerbob 3/05/04 15:07
    lexmark nawet nie jest brany pod uwage. To teraz zostaje tylko cena i model:PP

    gg: 4125844

  7. Tylko Canon moim zdaniem. A dlaczego? , Seba78 3/05/04 17:20
    znajdź najlepiej mojego posta odnośnie mojej przygody z HP 5150! nigdy tak bardzo nie żałowałem zakupu drukarki HP! Kupiłem nówkę, od razu była zrąbana, wysłałem do serwisu i po paru dniach dostałem jakiegoś naprawionego starego złoma! kurwa, wszystko w majestacie prawa. Potem rozmawiałem z kurierem stolicy poprzez którą wysyła się sprzęt i okazało się, że wozą codziennie kilkanaście HP (jeden kurier) do serwisu tak się to badziewie sypie. To nie tylko moja opinia, już parę osón się spotkało z psującymi się nagminnie HP. Co do Canonów to najlepiej używać jednego rodzaju tuszy zastępczych (jednej marki) wtedy nie ma problemów z zasychaniem głowic a wychodzi dużo taniej niż w HP. Ja żałuję swojego zakupy, życzę Ci abyś Ty go nie pożałował. HP zdecydowanie się popsuło... To już nie te drukarki. Nie daj się wpóścić w mailiny i nie kup badziewnego produktu tylko dla znaczka firmowego.

    www.nieruchomosci-gil.pl

  8. z tym ze hp sie popsulo to tez slyszalem , kilerbob 3/05/04 21:28
    byl u mnie koles ze stolicy po paczke i mowil ze 3/4 auta ma paczek do servisu hp z tego sa dlownie drukarki. Na tamta chwile myslalem ze przesadz ale widze ze nie ja pierwszy spotkalem goscia z servisko. chyba raczej rozejze sie za canonem. jak mam miec problemy to wole nie dzieki za opinie - pozdrowienia

    gg: 4125844

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL