Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 43010 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przy okazji co pod linuxa do www i poczty , dida 3/05/04 09:41
Podajcie co najlepiej sie sprawuje. Postawilem mandarynke i zaczynam przygode linuxowa. Docelowo pozbycie sie MS-a ;)
Poza tym jka odpalic Platnika pod linem i czy janosik jiz ze tak powiem moze buc uzywany?

  1. Ja używam , sebtar 3/05/04 09:47
    Mozilli...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Kurde... Mozilla nie wiem co i jak ale nie daje sie.... , dida 3/05/04 10:14
      Czytac chociazby twojepc. Literki ze tak powiem mikroskopijne. Na Konquerorze wszystko w miare ok. A co sadzicie o pimie (Kontakt z KDE) jako klient pocztowy. Nie mam czasu na eksperymenty bo kompik musi stac dzisiaj i musze go oddac a maja na nim stac dwa systemiki. WinXP juz stoi Mandarynka stoi tyle ze musze pokonfigurowac mandarynke a osoba uzywajaca do tej pory tego kompa przyzwyczajona jeste do wina.

      1. Przecież w Mozilli da się , sebtar 3/05/04 12:11
        zmienić wielkość wyświetlanych liter.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

      2. ustal czcionki i ich wielkosci , BENY 3/05/04 22:20
        lub pozostaw po staremu ale wlacz minimalna wielkosc czcionki na xxx.

        / Najlepsza sygnaturka /
        / to brak sygnaturki /

  2. ja natomias , dFour 3/05/04 09:52
    firefoxa, też mozilli :)

  3. Mozilla i jej klient poczty , no13 3/05/04 09:52
    ..........

    Iron Maiden

  4. ja uzywam , [yureq] 3/05/04 11:14
    firefox + sylpheed

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  5. A jak nie , krogulec 3/05/04 12:22
    klient poczty z mozilli (gdzies czytalem jak go ustawic, zeby mozna bylo korzystac z tych samych ustawien bod windowsem i linuxem, wiec jest idealny dla dwusystemowcow) to moze evolution

  6. hmm... , BENY 3/05/04 22:22
    wszyscy bardzo polecacie mozille. Dlaczego ? Ja sie juz jakis czas temu przesiadlem na netscape a pozniej na opere, ktora mnie zafascynowala swoja intuicyjna obsluga... Nie zmienie jej na nic...

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. a klienta uzywam evolution , BENY 3/05/04 22:23
      ale sie cos kaszani i tesz szukam czegos ciekawego. Evol jak nie znajdzie nic na serwerze to calu czas jest w stanie sprawdzania, co mnie wqrza... gdy z kolei cos jest, to sciagnmie i normalnie sie wylacza. A tak nie wiem, czy nic nie ma, czy sie wiuchnal, czy jeszcze cos innego :/

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL