Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 42998 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[MyIE2] Zakładki mam na dole, a chcę na górze! Kto mi zmienił!? , marcin79 3/05/04 11:27
Zainstalowałem nowszą wersję MyIE i mi się porobiło... Wszystko musiałem układać od nowa, wrrr... Został mi jeden problem, jak przesunąć pasek z zakładkami od stron www na górę pod pasek adresu (teraz jest na dole nad paskie stanu)? Przy okazji, czy można zapisać ustawienia pasków i w ogóle całego MyIE do pliku tak, aby po reinstalce nie trzeba było ustawiać od nowa? Dziękuję za uwagę :)

~~~~ sapere aude ~~~~

  1. 1. Options / MyIE options / Tabs , Kenny 3/05/04 11:29
    2. przeciez tego sie nawet nie instaluje - skopiuj caly katalog i wszystko bedzie...

    .:Pozdrowienia:.

    1. No niby się nie instaluje... , marcin79 3/05/04 11:37
      ...ale skopiowałem wczoraj, wszystko było oki, a dzisiaj włączam i takie kwiatki - jakieś domyślne ustawienia. Nie wiem skąd mi się to wzięło.
      Zakładki już są tam gdzie powinny. Dzięki wielkie.

      ~~~~ sapere aude ~~~~

    2. Nie trzeba całego katalogu , DJopek 3/05/04 11:44
      Wystarczy plik myie.ini z katalogu Config. No chyba że ktoś zmieniał sobie także inne rzeczy (typu wyszukiwarki, usługi i tłumaczenia, grupy) to trzeba odpowiednio także te pliki zachować...

      1. Ooo... , marcin79 3/05/04 11:49
        Właśnie o to mi chodziło. Trzeba kopsnąc w bezpieczne miejce na wszelki wypadek. Dzięki raz jeszcze.

        ~~~~ sapere aude ~~~~

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL