Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06

 Dzisiaj przeczytano
 42997 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Norton Ghost 2003 , JAROSZ123 3/05/04 11:30
Witam,
mam zaistalowanego windowsa xp i linuxa na jednym dysku,i chciałem dzisiaj zrobić sobie obraz windowsa nortonkiem ale niestety nie moge, ponieważ norton nie może utworzyć virtualnej partycji (chyba linuch tworzy zawsze taką?) i wywala mi taki komunikacik: "Unabled to find a free MBR slot in the Virtual Partition DLL. This is usually due to there begin no free primary partition slots left on boot disk"
Powiedzcie co z tym fantem zrobić?

  1. ile masz partycji primary na tym dysku ? , DrLamok 3/05/04 13:36
    ile masz partycji primary na tym dysku ? i ile extended ?
    próbujesz norton ghostem odpalanym spod windowsa ?
    czy tym z dyskietki ?

    DrLamok

  2. Mam takie partycje: , JAROSZ123 3/05/04 19:38
    primary-NTFS
    primary-LINUX Ext3
    primary-LINUX Swap2
    i jedna extended w której znajdóją się dwie logiczne partycje
    A nortona odpalam z pod windowsa bo stacja dyskietek padła mi :(

    1. hmm , DrLamok 3/05/04 20:19
      no to chyba w tym problem, tak mi sie przynajmniej wydaje.

      masz chyba za duzo partycji primary i dlatego ten odpalany z windowsa norton nie moze utworzyc wirtualnej partycji z ktorej sie po reboocie uruchamia. przy odpalaniu nortona z dyskietki nie powinno byc zadnego problemu.

      ewentualnie usuń chwilowo partycje swap lub lepiej przesun ją do extended.

      mam nadzieje ze to rozwiąże problem

      pozdrawiam
      DrLamok

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL